Niebo nad pustynią

Autor: Anna Łacina

Wydawnictwo: NASZA KSIĘGARNIA

Stron: 432

Opłacalność: 6.71 zł/100 stron

Oszczędzasz: 19%

Czworo młodych ludzi, obcych sobie, spędza wczasy w Egipcie. Wbrew pozorom, nie są oni jednak beztroskimi dzieciakami, każde dźwiga swój bagaż doświadczeń, cięższy niż można byłoby się spodziewać sądząc po ich młodym wieku.

Egipski raj: wczasy all inclusive. Idylla? Nie całkiem. Anastazja skrywa rany, nie tylko na nadgarstkach. Klara nie zdejmuje czarnych ubrań nawet na plaży. Jednemu z bohaterów rzeczywistość myli się z grami, za to drugi wydaje się niepokojąco idealny.

Spotkanie tej czwórki wróży wielkie zmiany w życiu każdego z nich. Albo jeszcze większe kłopoty…

Powieść Anny Łaciny („Dzika jabłoń”, „Telefony do przyjaciela”, „Miłość pod Psią Gwiazdą”) trzyma w napięciu do ostatniej strony.

Anna Łacina – z wykształcenia i pasji biolog. Autorka serii bajek edukacyjnych, opowiadań fantastycznych i powieści obyczajowych. Dwukrotnie wyróżniona przez Polską Sekcję IBBY (w 2007 roku za „Inwazję wirusów”, a w 2010 za „Czynnik miłości”). Uważa, że wspólne czytanie i dyskusje o literaturze zbliżają ludzi, dlatego stara się raczej tworzyć powieści, które można czytać razem, niż adresować je do konkretnej grupy wiekowej. Napisała ich już siedem, w tym sześć dla Naszej Księgarni. Kocha podróżować, chętnie zagłębia się w tajemnice natury, kultur i języków, niektórymi odkryciami dzieli się potem w swoich książkach. Chadza własnymi drogami, często zaczytana, więc jak nikt rozumie wszystkich „osobnych”. Ale nie tylko o nich i dla nich pisze.

 

Najlepsza cena: Inverso
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.19 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 28.99 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
28.99 zł inverso.pl
mobi epub
od 26.73 zł
(dla stałych klientów)
29.70 zł ebookpoint.pl
mobi epub
29.90 zł gandalf.com.pl
mobi epub
30.52 zł ibuk.pl
mobi epub
32.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  21.54 zł
w programie Nexto Premium
33.39 zł nexto.pl
mobi epub
35.90 zł swiatebookow.pl
mobi epub
35.90 zł litres.pl
mobi epub
35.90 zł woblink.pl
mobi epub
35.90 zł publio.pl

Anna Łacina - inne e-booki

E-booki podobne do "Niebo nad pustynią"