ISBN:9788310130952

Agent. Okup

Autor: Chris Bradford

Wydawnictwo: NASZA KSIĘGARNIA

Opłacalność: 7.48 zł/100 stron

Czternastolatek do zadań specjalnych. Tak można nazwać młodocianego agenta ochrony, który musi sprostać zadaniu chronienia córek milionera.

Niepozorny chłopak, a przy tym mistrz sztuk walki Connor Reeves, ma spore osiągnięcia w swoim fachu, bo najlepszy ochroniarz to ten, na którego nikt nie zwraca uwagi.

W ramach nowego zlecenia zostaje oddelegowany na luksusowy jacht, gdzie ma chronić córki australijskiego magnata prasowego. Misja wydaje się w stu procentach zabezpieczona – póki nie wydarzy się rzecz niewyobrażalna. Na pełnym morzu bezwzględni piraci porywają statek żądając wielomilionowego okupu. Ich plan ma jednak słaby punkt. Nie przewidzieli, że na pokładzie znajduje się pewien nietypowy nastolatek.

Chris Bradford lubi latać w powietrzu. Skakał na bungee nad Wodospadami Wiktorii, ze spadochronem w Nowej Zelandii i z góry we Francji na paralotni, ale zawsze lądował bezpiecznie – tego się nauczył, trenując sztuki walki… Kiedy miał siedem lat, wstąpił do klubu judo i tak zaczęła się jego miłość do przerzucania innych przez ramię, boksowania się z cieniem i kłaniania na potęgę. Od tamtych lat trenował karate, kickboxing oraz samurajską sztukę walki mieczem i zdobył czarny pas w Kyo Shin Taijutsu, tajemnej sztuce walki wojowników ninja. Zanim napisał serie „Młody samuraj” i „Agent”, był zawodowym muzykiem i autorem tekstów piosenek. Grał nawet dla jej wysokości królowej Elżbiety II (choć podejrzewa, że występ jego kapeli wydał się królowej zbyt hałaśliwy). Mieszka na wsi w South Downs z żoną i dwoma kotami, Tiggerem i Rhubarbem. By dowiedzieć się więcej o Chrisie, odwiedź stronę internetową youngsamurai.com.

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

Chris Bradford - inne e-booki

E-booki podobne do "Agent. Okup"