ISBN:9788311158177

Hajlajf. Czysta prawda o brudnej służbie

Autor: Łukasz Maziewski, Kafir .

Wydawnictwo: Bellona

Oszczędzasz: 30%

Radosław Sztylc – młody oficer Wojska Polskiego trafia w sam środek międzynarodowej afery szpiegowsko-kryminalnej. Aby rozwikłać krwawą zagadkę, musi przyjąć propozycję „nie do odrzucenia”. Zostaje oficerem Wojskowych Służb Informacyjnych. Zmierzy się nie tylko ze sprytnym i bardzo niebezpiecznym przeciwnikiem po obu stronach Oceanu Atlantyckiego. Najgroźniejsze niebezpieczeństwo grozi mu ze strony własnych służb. Do tego dochodzi walka z rutyną, trepami i wojskowym „betonem”. Bo – jak mówią bardziej doświadczeni oficerowie – nie ma lekko w przemyśle ciężkim. Kto wyjdzie z tej walki zwycięsko?
„Hajlajf” to najnowsze dzieło dwójki autorów. Pierwszy z nich to ukrywający swoją tożsamość były Oficer WSI i Służby Kontrwywiadu Wojskowego – Kafir. O swojej służbie w Afganistanie opowiedział w debiutanckiej powieści „Kontakt”, wydanej w 2018 r. Książka okazała się bestsellerem i ściągnęła na niego kłopoty. Na przełomie kwietnia i maja 2019 r., do jego mieszkania zastukali z nakazem przeszukania funkcjonariusze Żandarmerii Wojskowej, a on sam stał się celem śledztwa pod zarzutem ujawnienia informacji niejawnych. Drugim autorem jest dziennikarz Łukasz Maziewski, który od kilku lat pisze o bezpieczeństwie dla największego polskiego dziennika „Fakt”.

– Chciałem pokazać, że w WSI służyli tacy ludzie, jak w całej armii; dobrzy, źli, lepsi i gorsi. Ale na pewno nie głupi – przekonuje Kafir.

Najlepsza cena: Publio
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.18 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 23.80 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
23.80 zł publio.pl
mobi epub
27.20 zł inverso.pl
mobi epub
28.53 zł gandalf.com.pl
mobi epub
od 26.01 zł
(dla stałych klientów)
28.90 zł ebookpoint.pl
mobi epub
28.90 zł virtualo.pl
mobi epub
30.90 zł empik.pl
mobi epub
31.00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  20.40 zł
w programie Nexto Premium
31.62 zł nexto.pl
mobi epub
34.00 zł swiatebookow.pl
mobi epub
od 6.99 zł
(w abonamencie)
34.00 zł legimi.com

Łukasz Maziewski - inne e-booki

Kafir . - inne e-booki

E-booki podobne do "Hajlajf. Czysta prawda o brudnej służbie"