Postępowanie przedszpitalne w obrażeniach ciała

Autor: Przemysław Guła, Waldemar Machała

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Oszczędzasz: 30%

Oczekiwana I część książki z medycyny ratunkowej przygotowana przez znanych i cenionych autorów. W książce opisano najważniejsze zagadnienia dotyczące postępowania na miejscu zdarzenia, w czasie transportu oraz przekazywania pacjenta zespołowi urazowemu SOR. Każdy z rozdziałów napisany jest według schematu: wprowadzenie, procedury postępowania, najczęstsze błędy i pułapki, uwagi dla lekarza oraz działania w środowisku taktycznym. Autorzy dzielą się również wątpliwościami i odwołują się do własnych doświadczeń wojennych. W publikacji zamieszczono liczne zdjęcia ilustrujące codzienną pracę zespołów ratownictwa medycznego.
Książka z pewnością zainteresuje lekarzy, pielęgniarki i ratowników medycznych pracujących w zespołach ratownictwa medycznego, zespołach pogotowia lotniczego, a także ratowników medycznych pracujących w służbach mundurowych i specjalistycznych jednostkach, m.in. TOPR, WOPR, GOPR, PCK.
 
Autorzy posiadają kolosalne doświadczenie zdobyte podczas pokoju i w czasie misji wojskowych. Dzielą się z Czytelnikiem tą wiedzą w sposób doskonały, łącząc teorię z praktyką i porządkując to, co wiemy w logiczną całość. Z pełnym przekonaniem rekomenduję to dzieło jako wiodącą pozycję w polskiej literaturze fachowej dotyczącej przedszpitalnego postępowania w obrażeniach ciała.
Z Przedmowy
Konsultant Krajowy w dziedzinie medycyny ratunkowej

Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.57 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 72,24

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 4,92 zł
(dostęp online)
72,24 zł ibuk.pl
mobi epub
od 74,30 zł
(dla stałych klientów)
82,56 zł ebookpoint.pl
mobi epub
86,69 zł woblink.pl
mobi epub
92,88 zł swiatebookow.pl
mobi epub
  61,92 zł
w programie Nexto Premium
98,04 zł nexto.pl
mobi epub
102,99 zł empik.pl
mobi epub
103,20 zł litres.pl
mobi epub
103,20 zł publio.pl
mobi epub
103,20 zł virtualo.pl
mobi
92,90 zł zinamon.pl
epub
92,90 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Postępowanie przedszpitalne w obrażeniach ciała"