Terapia zajęciowa. Rozdział 3

Autor: Anna Pacian

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Oszczędzasz: 20%

Rozdział 3 publikacji pt. „Terapia zajęciowa” pod redakcją naukową Anety Bac.
Podręcznik przedstawia obszary pracy oraz kompetencje terapeuty zajęciowego, umożliwiające prowadzenie terapii zajęciowej w zakresie szeroko pojętej adaptacji zajęć i środowiska do potrzeb konkretnej osoby w taki sposób, aby dać jej możliwość uczestnictwa w zajęciach dla niej istotnych i ważnych, a przez to przeciwdziałać dyskryminacji i wykluczeniu społecznemu.
Zawiera teoretyczne podstawy terapii zajęciowej, a także opis artystycznych form stosowanych w praktyce terapeuty zajęciowego. W przystępnej i syntetycznej formie omawia możliwości i sposoby pracy z pacjentami w zależności od stwierdzonego schorzenia lub grupy wiekowej z opisami przypadków. Zamieszczone na końcu każdego rozdziału pytania sprawdzające ułatwiają utrwalenie poznanych treści.
Publikacja przedstawia treści zgodne ze standardami szkolenia i pracy terapeuty zajęciowego w Unii Europejskiej. Została przygotowana z myślą o studentach kierunku terapia zajęciowa oraz fizjoterapia. Będzie również przydatna dla psychologów, pedagogów i asystentów osoby niepełnosprawnej.

Najlepsza cena: Woblink
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 4 ofert ebooków od 4,36

DRM? Formaty Cena Księgarnia
bez DRM mobi epub
4,36 zł woblink.pl
bez DRM mobi epub
od 3,92 zł
(dla stałych klientów)
4,36 zł ebookpoint.pl
bez DRM mobi epub
5,45 zł empik.pl
bez DRM mobi epub
5,45 zł virtualo.pl

Anna Pacian - inne e-booki

E-booki podobne do "Terapia zajęciowa. Rozdział 3"