Praktyczna kosmetologia

Autor: Ewa Sobolewska, Renata Godlewska, Jacek Michalski

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Oszczędzasz: 40%

Druga publikacja z serii Praktyczna kosmetologia krok po kroku tym razem przedstawiająca tematykę pielęgnacji dłoni i paznokci oraz technik ich zdobienia.Pierwsza część książki zawiera teoretyczne wprowadzenie do tematów związanych z budową, fizjologią i patofizjologią skóry oraz paznokci. W dalszej części opisane zostały procedury wymagane przez Państwową Inspekcję Sanitarną, co umożliwia samodzielne przygotowanie gabinetu kosmetycznego do świadczenia usług.


Kolejne rozdziały prezentują techniki wykonania manicure, zabiegów pielęgnacyjnych, technik przedłużania i zdobienia paznokcia wraz z opisami działania określonych grup kosmetyków. Uwzględniono mechanizmy fizykochemiczne zachodzące między płytką paznokcia, a nakładanymi substancjami oraz rekcje chemiczne odpowiedzialne za polimeryzację i łączenie się kolejnych nakładanych warstw. Ponadto książka zapoznaje z teorią koloru. Zaprezentowano także akcesoria i narzędzia do zdobień paznokci oraz sposoby ich wykonania, które bogato zilustrowano fotografiami różnych przykładów stylizacji.


Praktyczna kosmetologia krok po kroku. Dłonie i paznokcie jest pozycją skierowaną do kosmetologów i kosmetyczek oferujących usługi z zakresu pielęgnacji dłoni i paznokci oraz ich zdobienia. Jest również wiarygodnym źródłem wiedzy dla wszystkich studentów kierunków zawodowych i innych osób, które chcą zgłębić wiedzę w tym temacie.

Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.40 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 44.40 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 7.40 zł
(dostęp online)
44.40 zł ibuk.pl
mobi epub
od 53.28 zł
(dla stałych klientów)
59.20 zł ebookpoint.pl
mobi epub
62.10 zł gandalf.com.pl
mobi epub
62.23 zł ebuczek.pl
mobi epub
  44.40 zł
w programie Nexto Premium
68.82 zł nexto.pl
mobi epub
69.00 zł woblink.pl
mobi epub
74.00 zł publio.pl
mobi epub
74.00 zł swiatebookow.pl
mobi epub
74.00 zł virtualo.pl
mobi
66.60 zł zinamon.pl
epub
66.60 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Praktyczna kosmetologia"