ISBN:9788323143079

Świat z perspektywy sztuki, sztuka w perspektywie świata. Wyzwania współczesnej edukacji artystycznej. Tom 3

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Mikołaja Kopernika

Oddajemy w ręce Czytelnika trzeci tom serii wydawniczej Wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu pod tytułem Świat z perspektywy sztuki, sztuka w perspektywie świata. Wyzwania współczesnej edukacji artystycznej.

Tom składa się z trzech części. Pierwsza z nich, zatytułowana Człowiek – dzieło – edukacja. Wokół koncepcji Stefana Kościeleckiego,zawiera opracowania poświęcone postaci i twórczym dokonaniom Stefana Kościeleckiego. W drugiej części Działania – idee – retrospekcje. Współczesne konteksty artystyczne i kulturowe sztuki artyści oraz teoretycy kultury i sztuki skoncentrowali się na analizach relacji występujących „na styku” kultury i sztuki współczesnej. Badali również praktykę ich tworzenia i recepcji. Natomiast trzecia cześć tomu Ogród – krajobraz – przyroda. Inspiracje w sztuce, kulturze i edukacji to plon przemyśleń na temat szczególnych przestrzeni w sztuce, kulturze i edukacji artystycznej związanych z zasobami środowiska naturalnego oraz doświadczaniem przez człowieka przyrody, także w kontekście umieszczania w jej obszarze sztucznych wytworów cywilizacji.

Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.13 zł

Znaleziono 4 ofert ebooków od 23.78 zł

Formaty Cena Księgarnia
pdf
od 6.92 zł
(dostęp online)
23.78 zł ibuk.pl
pdf
24.60 zł zinamon.pl
pdf
25.55 zł gandalf.com.pl
pdf
29.00 zł swiatebookow.pl

E-booki podobne do "Świat z perspektywy sztuki, sztuka w perspektywie świata. Wyzwania współczesnej edukacji artystycznej. Tom 3"