ISBN:9788323892342

Śladem zbrodni

Autor: Tess Gerritsen

Wydawnictwo: Harper Collins Polska

Stron: 300

Opłacalność: 6 zł/100 stron

Oszczędzasz: 22%

Nikt nigdy nie miał poznać tej tajemnicy...

Przez dwadzieścia lat śmierć jej rodziców, agentów brytyjskiego wywiadu, otaczała zmowa milczenia. Gdy Beryl Tavistock wreszcie przypadkowo poznaje przebieg dramatycznych wydarzeń, przeżywa szok. Ojciec brutalnie zamordował matkę, a następnie popełnił samobójstwo? Oboje byli komunistycznymi szpiegami? Nie może w to uwierzyć. Postanawia odkryć, co stało się naprawdę.

Śledztwo rozpoczyna w Paryżu, gdzie przed laty wydarzyła się tragedia. Z bratem i zaprzyjaźnionym agentem CIA wpada w sam środek szpiegowskiej afery i bezwzględnej gry służb. Nie zdaje sobie sprawy, że szukając prawdy, wydaje na siebie wyrok śmierci...

Tess Gerritsen jest amerykańską autorką romansów kryminalnych i thrillerów medycznych. Urodziła się w 1953 roku w Kalifornii. W 1979 roku ukończyła medycynę i rozpoczęła karierę lekarza w Honolulu na Hawajach. Pisanie zawsze było jej pasją. Pierwszą nagrodę za twórczość otrzymała, jeszcze będąc lekarzem, kiedy wzięła udział w konkursie na opowiadanie organizowanym przez magazyn „Honolulu”. Od 1987 roku wydawnictwo Harlequin zaczęło publikować jej powieści z gatunku romans kryminalny. W 1996 roku został wydany jej pierwszy thriller medyczny.

Książki autorki są przetłumaczone na 37 języków i regularnie trafiają na listy bestsellerów w USA i Europie. Do dzisiaj na świecie sprzedało się ponad 20 milionów egzemplarzy jej powieści. Gerritsen jest również laureatką wielu nagród literackich, . RITA i Nero. Była nominowana do nagrody Edgar przyznawanej przez organizację Mystery Writers of America oraz nagrody Macavity.

Na podstawie jej serii powieści detektywistycznych o policjantce Jane Rizzoli oraz lekarzu sądowym Maurze Islesie powstał serial pt. „Rizzoli & Issles” z udziałem Angie Harmon i Sashy Alexander. Twórczość autorki jest chwalona przez wielu znawców literatury. Magazyn „Weekly” nazwał ją „królową medycznego suspensu”. W wolnych chwilach Gerritsen gra na skrzypcach i uprawia ogródek.

"To przerażające, jak dobra w tym, co robi, jest Tess Gerritsen..."

Harlan Coben

"Gerritsen jest najlepsza w swoim gatunku."

USA Today

Najlepsza cena: Swiatksiazki.pl
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 18.00 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
18.00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
18.39 zł ibuk.pl
mobi epub
18.99 zł swiatebookow.pl
mobi epub
19.55 zł vagabook.pl
mobi epub
20.69 zł litres.pl
mobi epub
  13.79 zł
w programie Nexto Premium
22.99 zł nexto.pl
mobi epub
23.00 zł publio.pl
mobi epub
24.99 zł empik.pl
mobi epub
24.99 zł virtualo.pl
mobi
20.70 zł zinamon.pl
epub
20.70 zł zinamon.pl
epub
22.99 zł
(z kodem prom.)
22.99 zł woblink.pl

Tess Gerritsen - inne e-booki

E-booki podobne do "Śladem zbrodni"