ISBN:9788324034413

Elon Musk. Biografia twórcy PayPala, Tesli, SpaceX

Autor: Ashlee Vance

Wydawnictwo: Znak

Stron: 448

Opłacalność: 7.7 zł/100 stron

Najniższa cena z poprzednich 30 dni: 19.90 zł.

Oszczędzasz: 9%

Geniusz, wizjoner, nieznośny szef, najbardziej zuchwały przedsiębiorca Doliny Krzemowej, jeden z najbogatszych ludzi na ziemi. Biografia człowieka, który zmienia oblicze świata na naszych oczach. Jedna z najlepiej sprzedających się książek.

Steve Jobs chciał waszych pieniędzy. Mark Zuckerberg pragnie wam pomóc udostępnić zdjęcia bobasów. Elon Musk zamierza uratować świat przed zagładą.

Udało mu się, mimo że jego życie jest niedorzeczne. A może właśnie dlatego.

Człowiek porównywany do Thomasa Edisona, Henryego Fordema i Steva Jobsa. Każdy start-up w jego rękach zmienia się w żyłę złota. Stworzył PayPala, koncern samochodowy Tesla Motors, a także SpaceX – firmę wysyłającą prywatne rakiety w kosmos.

Żeby przekonać rząd, że pojawił się nowy gracz w wyścigu kosmicznym, zaparkował rakietę na trawniku przed siedzibą Federalnej Administracji Lotnictwa w Waszyngtonie.
Gdy po auta Tesli ustawiały się kolejki chętnych, Leonardo DiCaprio błagał Elona o egzemplarz elektrycznego Roadstera. Musk oczywiście odmówił.

Ashlee Vance, publicysta specjalizujący się w nowoczesnych technologiach, przeprowadził dziesiątki wywiadów z rodziną, przyjaciółmi i pracownikami Elona Muska. Dotarł także do jego wrogów. Sam Musk przyrzekł, że zrobi wszystko, by nie dopuścić do publikacji tej książki. Nagle zmienił zdanie – oto ona.

Najlepsza cena: Swiatksiazki.pl
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.20 zł

Znaleziono 8 ofert ebooków od 34.50 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
34.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
34.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
37.99 zł woblink.pl
mobi epub
37.99 zł woblink.pl
mobi epub
37.99 zł virtualo.pl
mobi epub
37.99 zł publio.pl
mobi epub
37.99 zł publio.pl
mobi epub
37.99 zł virtualo.pl

Ashlee Vance - inne e-booki

E-booki podobne do "Elon Musk. Biografia twórcy PayPala, Tesli, SpaceX"