ISBN:9788324037650

Gniazdo

Autor: Cynthia D'Aprix Sweeney

Wydawnictwo: Znak

Opłacalność: 6.16 zł/100 stron

Gniazdo to zabawny i zarazem poruszający portret współczesnej rodziny, w której wzajemne relacje w dużym stopniu uwarunkowane są kryzysem finansowym. To także świeże spojrzenie na współczesnych nowojorczyków, którzy jeszcze nie otrząsnęli się po tragedii z 11 września. Powieść napisana z wrażliwością godną Alice Munro i humorem przypominającym najlepsze filmy Woody’ego Allena zachwyciła amerykańskich czytelników i krytyków.

Każda rodzina ma swoje problemy, ale te, z którymi boryka się rodzeństwa Plumbów są wyjątkowo spektakularne.

Melody ma coraz większe trudności ze spłacaniem kredytu hipotecznego. Jack w tajemnicy przed życiowym partnerem zadłuża się po uszy, by ratować swój sklep z antykami. Bea już od lat pisze powieść, która ma być jej życiowym sukcesem i gwarancją stabilności ekonomicznej, ale nie potrafi jej skończyć.

Wybaawieiem dla wszystkich może okazać się spora suma pieniędzy zgromadzona na funduszu powierniczym zmarłego ojca. Jest jednak pewien problem… Leo, czwarty z rodzeństwa, właśnie wpakował się w kłopoty, które wszystkich mogą kosztować marzenia.

Tuż po premierze powieści Gniazdo prawa do jej ekranizacji kupił Amazon wraz z Jill Soloway, współtwórczynią serialowych hitów SZEŚĆ STÓP POD ZIEMIĄ i TRANSPARENT.

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

E-booki podobne do "Gniazdo"