ISBN:9788324040827

Czas pokaże

Autor: Anna Ficner-Ogonowska

Wydawnictwo: Znak

Opłacalność: 4.52 zł/100 stron

Powieść o tym, że zawsze jest odpowiednia pora na miłość, choć wymaga ona wielkich poświęceń i wiąże się z koniecznością podejmowania ważnych decyzji, jednak wszystko co dzieje się w naszym życiu ma swój sens i cel.

Romas, którego bohaterką jest studentka psychologii. Julka ma poukładane życie i nie ma w nim miejsca na niespodziewane zwroty akcji. Mieszka w Warszawie wraz z matką. Ma przyjaciółkę Nelę, na którą zawsze może liczyć w trudnych chwilach. Ma rodzinę, starszego brata – księdza i zamężną siostrę, oraz nieco zrzędliwe ciotki. Studiuje, spotyka się z przyjaciółmi, w wolnych chwilach jako wolontariuszka pracuje na oddziale onkologicznym dla dzieci. Dziewczyna jakich wiele. Jej codzienność, perypetie rodzinne i uczuciowe są dobrze znane każdemu, swojskie, wręcz banalne. Fabuła toczy się leniwie i niespiesznie i nic nie wskazuje na to, by uporządkowane życie Julki miało się skomplikować. Jednak wystarczy jedno uderzenie serca i chwila namiętności, by wszystko się zmieniło. W tej historii nic nie jest takie, jakim wydaje się na pierwszy rzut oka.

Czas pokaże, czy Julka zdobędzie się na odwagę i znajdzie w sobie dość siły, by pójść za głosem serca, czy znajdzie szczęście i spełnienie u boku znacznie starszego od siebie mężczyzny. Wszystko zależy od tego jakie decyzje podejmie dziewczyna.

Wzruszająca i mądra opowieść o miłości, codzienności i decydujących wyborach .

 

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

Anna Ficner-Ogonowska - inne e-booki