ISBN:9788324073191

Slow Beauty. Recepta na piękno

Autor: Agnieszka Pocztarska

Wydawnictwo: Znak

Oszczędzasz: 0%

SLOW BEAUTY, CZYLI RECEPTA NA PIĘKNO

Czytasz etykietę kosmetyku i od nadmiaru składników kręci ci się w głowie? Słyszałaś, że nawet zdrowe jedzenie może szkodzić, ale nie wiesz, jak wybrać te naprawdę dobroczynne produkty? Starasz się dbać o siebie, ale wciąż nie czujesz, że promieniejesz? 

Też tak miałam. Gubiłam się w gąszczu porad dotyczących pielęgnacji. Sądziłam, że dbam o siebie, a tak naprawdę ignorowałam prawdziwe potrzeby swojego ciała. 

Wreszcie powiedziałam: dość. Przecież wiedza o właściwej pielęgnacji i naturalnym pięknie nie może być przed nami ukryta! Po latach pracy z ekspertami oraz z myślą o każdej z nas opracowałam filozofię pielęgnacji SLOW BEAUTY. 

Napisałam tę książkę, bo chcę pomóc ci dostrzec to, co w tobie najpiękniejsze – twoje wnętrze.

Chcę, żebyś dbała o swoje naturalne piękno – świadomie, w zgodzie z samą sobą.

Chcę, żebyś pokochała siebie.

Agnieszka


SLOW BEAUTY Agnieszki Pocztarskiej to:

•naturalna pielęgnacja – czyli świadome dobieranie kosmetyków, tak aby zaspokajały indywidualne potrzeby naszej skóry, włosów i ciała

•właściwe odżywianie – czyli dieta zaplanowana tak, aby czuć się dobrze i dostarczać ciału wszystkich potrzebnych mu składników 

•dobroczynne rytuały – czyli wypracowanie indywidualnego schematu pielęgnacji, bo przecież u każdej z nas zadziała coś innego.


Agnieszka Pocztarska – wydawczyni portalu czytamyetykiety.pl, najlepiej rozwiniętego polskiego serwisu zajmującego się tematyką świadomych wyborów konsumenckich. Slow Beauty stworzyła w oparciu o swoje wieloletnie doświadczenie poparte rozmowami z ekspertami, w odpowiedzi na rosnącą potrzebę dbania o nasze prawdziwe, naturalne piękno – świadomie oraz w zgodzie ze sobą.


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.


Najlepsza cena: Woblink
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.20 zł

Znaleziono 3 ofert ebooków od 37.99 zł

Formaty Cena Księgarnia
pdf
37.99 zł woblink.pl
pdf
37.99 zł publio.pl
pdf
37.99 zł virtualo.pl

E-booki podobne do "Slow Beauty. Recepta na piękno"