ISBN:9788324080168

Socjologia. Wykłady o społeczeństwie

Autor: Piotr Sztompka

Wydawnictwo: Znak

Najniższa cena z poprzednich 30 dni: 35.99 zł.

Oszczędzasz: 40%

Najlepszy podręcznik do socjologii w najnowszym wydaniu!

 

Profesor Piotr Sztompka oddaje w ręce czytelników nowe, poszerzone i zaktualizowane wydanie największego bestsellera akademickiego w Polsce, wzbogacone o kolejne treści i fotografie.

Podręcznik obejmuje całokształt problematyki socjologicznej od najprostszych kontaktów międzyludzkich aż po najbardziej złożone struktury i procesy zachodzące w społeczeństwie globalnym.

Jak pisze sam autor w przedmowie:

Czytelnicy nie znajdą tu statystyk, wyników sondaży, wykresów czy tabelek z danymi. Są inne podręczniki socjologii, gdzie takich elementów jest w bród. W epoce internetu bardzo łatwo też wszystko to odszukać w sieci. Natomiast nie znajdzie się tam narzędzi do porządkowania i rozumienia tych faktów: modeli i teorii, a także szczególnego socjologicznego języka pozwalającego fakty nazwać, mówić o nich i myśleć socjologicznie. Moim celem jest właśnie nauczenie studentów tego języka, a także szczególnej wyobraźni teoretycznej pozwalającej lepiej orientować się w otaczającym świecie społecznym i wyraźniej widzieć własne w nim miejsce i szanse życiowe.

 

Lektura obowiązkowa dla wszystkich zainteresowanych problematyką życia społecznego, a zwłaszcza dla studentów socjologii i innych nauk społecznych, ekonomicznych czy humanistycznych. 

 

 

 

 

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Najlepsza cena: Woblink
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.33 zł

Znaleziono 4 ofert ebooków od 35.99 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
35.99 zł woblink.pl
mobi epub
54.00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
59.99 zł publio.pl
mobi epub
59.99 zł virtualo.pl

Piotr Sztompka - inne e-booki

E-booki podobne do "Socjologia. Wykłady o społeczeństwie"