ISBN:9788324081509

Boże Igrzysko. Tom 1: Od początków do roku 1795

Autor: Norman Davies

Wydawnictwo: Znak (audio)

Oszczędzasz: 20%

Klasyczne już dziś opracowanie, stanowiące punkt wyjścia każdych studiów nad historią Polski. Od czasu ukazania się w 1989 r. „Boże Igrzysko” (audiobook w formacie mp3) osiągnęło już nakład ponad 100 tys. egzemplarzy.

„Bezsprzecznie jest to nie tylko najlepsza książka o Polsce w języku angielskim, ale to właśnie TA książka o Polsce. Każdy kto pisze o sprawach polskich – obecnych bądź historycznych – będzie musiał ją przeczytać. To dzieło mistrza” – „New York Times Book Review”

O Autorze:
Norman Davies – brytyjski historyk, autor książek o tematyce historycznej, takich jak: Europa. Rozprawa historyka z historią, Wyspy. Historia, Boże igrzysko czy Powstanie ‘44. W swoich książkach czy ebookach historycznych często pisze o Polsce. Jest autorem kilkudziesięciu publikacji w języku angielskim oraz w języku polskim.

Norman Davies urodził się w Bolton w Wielkiej Brytanii. Studiował na kliku europejskich uniwersytetach: w Oxfordzie, uniwersytecie w Perugii oraz Uniwersytecie Jagiellońskim. Po obronie pracy doktorskiej pracował przez kilka lat jako nauczyciel historii, a następnie rozpoczął swoją karierę akademicką na University of London, na Wydziale Studiów Słowiańskich. Jest też członkiem Polskiej Akademii Umiejętności w Krakowie.

Do audiobooka dołączony jest plik pdf z materiałami uzupełniającymi, na które składają się mapy, schematy oraz przypisy.

Jak słuchać audiobook?
Książkę, audiobook „Boże Igrzysko. Tom 1: Od początków do roku 1795” (format mp3) przesłuchasz wygodnie w aplikacji mobilnej Publio, a także na komputerze, tablecie albo smartfonie.
Przed zakupem możesz odsłuchać lub pobrać darmowy fragment audiobooka.


Zobacz też inne książki, których autorem jest Norman Davies.

Najlepsza cena: Publio
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.27 zł

Znaleziono 1 ofert ebooków od 39.92 zł

Formaty Cena Księgarnia
pdf
39.92 zł publio.pl

Norman Davies - inne e-booki