ISBN:9788324087822

Ogień, lód i żelazo. Historia intryg i wojen, która zainspirowała Grę o tron

Autor: Ed West

Wydawnictwo: Znak

Najniższa cena z poprzednich 30 dni: 29.81 zł.

Oszczędzasz: 38%

Znacie to? Po śmierci ojca młody chłopak mobilizuje wierne mu siły i rusza w bój o władzę. Naprzeciwko niego staje królowa, która na tronie wolałaby widzieć raczej swojego syna sadystę.

A to? Na weselu zamiast wina strumieniami leje się krew.

Albo taka postać: szalony król, lubujący się w torturach. Wrzaski poddawanych kaźni więźniów sprawiają mu przyjemność, ale kiedy sam zostaje lekko ranny, natychmiast zaczyna płakać i zawodzić z bólu.

 

Brzmi znajomo? Dla fanów serialowej Gry o tron albo Pieśni lodu i ognia George’a R.R. Martina na pewno tak. Przed oczami musieli stanąć wam konkretni bohaterowie – może ulubieni, a może tacy, których kochaliście nienawidzić. To właśnie ich odnajdziecie w tej książce – chociaż może nie do końca tak, jak się tego spodziewacie.

Losy Robba Starka meandrują podobnie jak te Edwarda IV Yorka. Brienne z Tarthu ma zaskakująco wiele wspólnego z Joanną d’Arc, a Tywin Lannister bardzo przypomina Edwarda Długonogiego.

Ed West spędził dziesiątki godzin nad książkami Martina i dziejami Europy. Skrupulatnie sprawdzał, kto został przeniesiony z kart historii na karty powieści, jakie wydarzenia uległy fantastycznemu przeobrażeniu i przede wszystkim – o co chodziło z tymi smokami?

 

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Najlepsza cena: Woblink
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.31 zł

Znaleziono 4 ofert ebooków od 34.87 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
34.87 zł woblink.pl
mobi epub
50.61 zł publio.pl
mobi epub
51.00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
56.24 zł virtualo.pl

E-booki podobne do "Ogień, lód i żelazo. Historia intryg i wojen, która zainspirowała Grę o tron"