Hotel Vendome

Autor: Danielle Steel

Wydawnictwo: Amber

Erotyczna i romantyczna powieść wypełniona seksem, akcją i muzyką klasyczną - z Top 10 brytyjskich list bestsellerów

Summer, targana namiętnościami skrzypaczka o włosach koloru płomieni, nieszczęśliwa w swoim związku, zamiast w salach koncertowych gra Vivaldiego w metrze. Pewnego dnia jej skrzypce zostają zniszczone. I wtedy Summer otrzymuje propozycję od tajemniczego, bogatego i pociągającego profesora uniwersytetu. Dominik kupi jej nowe skrzypce, pod warunkiem że zagra prywatny koncert… Tylko dla niego…

Tak rozpoczyna się niebezpieczna, pełna zawirowań i nieprzewidzianych zdarzeń podróż obojga do mrocznego kresu siebie poprzez zakazane miejsca i sale koncertowe Londynu i Nowego Jorku.

Czy tak spalająca namiętność może przetrwać?

Czy może to być prawdziwa miłość?

„Jeśli lubisz Pięćdziesiąt twarzy Greya, zakochasz się w Osiemdziesięciu dniach żółtych” – tak reklamował powieść brytyjski wydawca, który kupił prawa do publikacji za kilkaset tysięcy funtów! I tak też się stało.

Książka odniosła piorunujący sukces. Ukazała się drukiem w sierpniu 2012. W 5 tygodni sprzedano 175 000 egzemplarzy. Od początku jest w Top 10 listy bestsellerów „The Bookseller” i Top 10 „The Sunday Times” – na 6. miejscu. Prawa do publikacji kupili wydawcy w 14 krajach.

To pierwsza wspólna powieść dwojga uznanych pisarzy ukrywających się pod pseudonimem Vina Jackson. On – autor dziewięciu powieści, redaktor, wydawca, felietonista i… kolekcjoner i specjalista w dziedzinie erotyki. Ona – autorka publikowana w Anglii, pracuje jako wysokiej klasy finansistka w londyńskim City i także jest znaną postacią na londyńskiej scenie sado-maso.

Nic więc dziwnego, że powieść jest nie tylko znakomicie napisana – naprzemienne z punktu widzenia bohatera i bohaterki -ale i ze znajomością tematu.

Osiemdziesiąt dni żółtych, tom 1. serii, to opowieść o burzliwym i bardzo bujnym erotycznie związku, o pożądaniu i o ciemnej stronie miłości. A pikanterii i wdzięku dodaje wszechobecna muzyka...

Bardziej pikantny i wysublimowany odcień Pięćdziesięciu twarzy Greya – tak „Publishers Weekly” nazwał Osiemdziesiąt dni żółtych– książkę, która odniosła piorunujący sukces jesienią 2012.

Bój o nią stoczyły największe światowe wydawnictwa w 14 krajach! Brytyjski wydawca kupił prawa do publikacji za kilkaset tysięcy funtów! W ciągu 5 tygodni sprzedano 175 000 egzemplarzy! Od początku jest w Top 10 listy bestsellerów „The Bookseller” i Top 10 „The Sunday Times” – na 6. miejscu!

Seria Osiemdziesiąt dni to wspólne dzieło dwojga uznanych pisarzy ukrywających się pod pseudonimem Vina Jackson. On – autor dziewięciu powieści, redaktor, wydawca, felietonista i… kolekcjoner i specjalista w dziedzinie erotyki. Ona – autorka również publikowana w Anglii, pracuje jako wysokiej klasy finansistka w londyńskim City i także jest znaną postacią na londyńskiej scenie sado-maso.

Nic więc dziwnego, że ich powieści są nie tylko znakomicie napisane, ale i ze znajomością tematu. „Plan był taki, żeby napisać mocny romans erotyczny z wiarygodnymi bohaterami, trzymający w napięciu do końca, mamy nadzieję, że dobrze napisany i zapewniający ekscytującą rozrywkę.”

Seria Osiemdziesiąt dni mówi - na przemian z perspektywy bohaterki i bohatera -o burzliwym i bardzo bujnym erotycznie związku, o pożądaniu i o ciemnej stronie miłości. A pikanterii i wdzięku dodaje wszechobecna muzyka...

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

Danielle Steel - inne e-booki

E-booki podobne do "Hotel Vendome"