Porwana i sprzedana

Autor: Sarah Forsyth

Wydawnictwo: Amber

Stron: 278

Opłacalność: 9 zł/100 stron

Oszczędzasz: 10%

Druga po Sprzedanej szokująca bestsellerowa brytyjska autobiografia dziewczyny, która padła ofiarą handlu ludźmi

Jej dzieciństwo wypełniał strach.

Sarah była ofi arą przemocy od trzeciego roku życia: molestowana seksualnie najpierw w domu rodzinnym, potem w domu dziecka. Mimo to nie załamała się: skończyła szkołę pielęgniarską. Szansy na normalne życie próbowała szukać poza Anglią. Chciała uciec jak najdalej od bolesnych wspomnień. Ogłoszenie o pracy w żłobku w Amsterdamie wydało się jej darem od losu. Ale okazało się zaproszeniem do piekła...

Na lotnisku wita ją wyzywająco ubrana kobieta z mocnym makijażem. W samochodzie ktoś przystawia jej do skroni pistolet. Zabiera paszport.

Nie ma żadnego żłobka ani pracy. Jest obskurny motel na przedmieściach. Psy, które jej pilnują. I sutener, dla którego będzie pracować.

Wkrótce nie ma już niewinnej młodej dziewczyny. Jest faszerowana kokainą przerażona prostytutka, trzymana pod kluczem i zmuszana do pracy w dzielnicy Czerwonych Latarni.

Przez rok Sarah codziennie obsługuje klientów, gwałcona, szprycowana narkotykami, sparaliżowana strachem. Wreszcie los zsyła jej możliwość ucieczki, a ona znajduje w sobie siłę i odwagę, by się się wyzwolić.

Sarah Forsyth ocalała. Ale jej koszmar się nie skończył.

Oto jej przejmująca historia.

Najlepsza cena: Rawelo
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.15 zł

Znaleziono 1 ofert ebooków od 25,02

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
25,02 zł ravelo.pl

Sarah Forsyth - inne e-booki

E-booki podobne do "Porwana i sprzedana"