O biznesie po polsku

Autor: Marzena Kowalska

Wydawnictwo: Universitas

Oszczędzasz: 35%

„O biznesie po polsku” to publikacja przeznaczona dla tych, którzy chcą poznać realia prowadzenia biznesu w Polsce oraz język polskiego biznesu. Sama znajomość branży nie wystarczy. Ważne, aby biznesmen powiedział to, co chce powiedzieć, i żeby zrobił to w sposób poprawny.
„O biznesie po polsku” to podręcznik specjalistyczny, prezentujący słownictwo oraz struktury używane w tej dziedzinie. Jego ogromną zaletą jest możliwość wykorzystania zarówno do pracy z nauczycielem, jak i do samokształcenia. Stosunkowo prosty układ poszczególnych części oraz klucz do ćwiczeń ułatwiają samodzielną naukę. Każdy rozdział to kolejny krok na drodze biznesu („Struktura firmy”, „Własna firma”, „Negocjowanie cen”).
Bogactwo i różnorodność materiałów zaskoczą nawet najbardziej wymagających czytelników. Jednostki lekcyjne zawierają m.in. takie elementy jak: słownictwo ogólne, słownictwo tematyczne, 15 minut na gramatykę oraz wiadomości gospodarcze. Podręcznik pozwala na sprawne poruszanie się w świecie biznesu i stanowi gwarancję sukcesu... oczywiście językowego!

Najlepsza cena: Zinamon
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 8 ofert ebooków od 9,30

Formaty Cena Księgarnia
pdf
9,30 zł zinamon.pl
pdf
10,73 zł vagabook.pl
pdf
12,21 zł legimi.com
pdf
13,16 zł swiatebookow.pl
pdf
od 4,92 zł
(dostęp online)
14,30 zł ibuk.pl
pdf
  8,58 zł
w programie Nexto Premium
14,30 zł nexto.pl
pdf
14,30 zł publio.pl
pdf
14,30 zł virtualo.pl

E-booki podobne do "O biznesie po polsku"