ISBN:9788324402663

Rehab

Autor: Wiktor Osiatyński

Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry

Oszczędzasz: 40%

Alkoholizm jest chorobą i trzeba uzmysłowić to sobie z całą jasnością i wszelkimi konsekwencjami takiej diagnozy. Chorobą, którą można jednak pokonać, choć nie należy to do zadań łatwych. Nie wystarczy bowiem przestać pić – nawet trzeźwy pozostaje alkoholikiem...

„Myślałem do dzisiaj, że moje życie to praca przerywana okresami pijaństwa. A przecież mogę widzieć swoje życie jako pijaństwo czasem przerywane okresami pracy”, napisał autor.
Rehab to przesłanie, świadectwo dla wszystkich, którzy borykają się z alkoholizmem, a także dla tych, którzy starają się tę chorobę zrozumieć. To książka o problemach czekających osobę, która chce przestać pić, o pytaniach, które musi sobie zadać, o odpowiedziach, które musi znaleźć, i o nadziei na poprawę. Pokazuje, jak trudne i powolne jest dochodzenie do prawdy o samym sobie, jak zdradliwy i podstępny potrafi być własny umysł. Z całą surowością demaskuje ludzkie słabości, a zwłaszcza słabości alkoholika. Ale daje wiarę i wskazuje drogę wyjścia.

Nagrodzona w IV konkursie miesięcznika i wydawnictwa Znak im. księdza Józefa Tichnera w kategorii publicystyki lub eseistyki na tematy społeczne.

Najlepsza cena: Virtualo
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.13 zł

Znaleziono 8 ofert ebooków od 14.90 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
14.90 zł virtualo.pl
mobi epub
17.33 zł ibuk.pl
mobi epub
od 18.95 zł
(dla stałych klientów)
21.05 zł ebookpoint.pl
mobi epub
22.06 zł gandalf.com.pl
mobi epub
  14.86 zł
w programie Nexto Premium
23.52 zł nexto.pl
mobi epub
24.76 zł swiatebookow.pl
mobi epub
24.76 zł publio.pl
mobi epub
29.00 zł empik.pl

Wiktor Osiatyński - inne e-booki

E-booki podobne do "Rehab"