ISBN:9788324656516

Sztuka SEO. Optymalizacja witryn internetowych

Autor: Eric Enge, Stephan Spencer, Jessie Stricchiola, Rand Fishkin

Wydawnictwo: Helion

Stron: 696

Opłacalność: 7.82 zł/100 stron

Twój cel - pierwsza strona wyników!

Rzeczowa, bogata w informacje i dająca wgląd we wszystko, co najważniejsze, pozycja dla każdego, kto pragnie poznać SEO od podszewki.
Seth Godin,
autor książki Wszyscy jesteśmy dziwni
Wiedza o SEO jest fundamentem dzisiejszego biznesu sieciowego. Napisana przez najlepszych praktyków SEO, książka ta może nauczyć Cię tego, czego potrzebujesz, by prowadzić działalność w sieci.
Tony Hsieh,
prezes Zappos.com, Inc., autor bestsellera Delivering Happiness

Kiedy ostatni raz spojrzałeś na drugą stronę wyników wyszukiwania? No właśnie! Takich osób jest garstka. Dlatego jeżeli nie ma Cię na pierwszej stronie wyników, tak naprawdę nie istniejesz w sieci. Trafienie na nią musi być Twoim celem, który da Ci szansę odniesienia sukcesu w biznesie.

Dzięki temu podręcznikowi to zadanie jest w Twoim zasięgu. Czterech uznanych ekspertów w dziedzinie optymalizacji witryn internetowych dzieli się wskazówkami i technikami, które pomogą Ci zaplanować i wcielić w życie kompleksową strategię SEO. W trakcie lektury poznasz najlepsze techniki optymalizujące stronę pod kątem pozycji w wynikach wyszukiwania. Nauczysz się wybierać najlepsze słowa kluczowe i oceniać ich skuteczność. Ponadto przekonasz się, że źle przeprowadzone pozycjonowanie strony może przynieść więcej szkody niż pożytku. Obecnie, kiedy serwisy społecznościowe święcą triumfy, nie można ich ignorować jako źródła ruchu, dlatego autorzy dość szczegółowo analizują je pod kątem pozycjonowania. Ta książka to jedyny w swoim rodzaju, kompletny przewodnik po zagadnieniach związanych z SEO. Musi się znaleźć na półce każdego pasjonata optymalizacji stron internetowych!

Dzięki tej bezcennej książce:

  • zdefiniujesz cele strategii SEO
  • zidentyfikujesz i przeanalizujesz słowa kluczowe
  • poznasz cechy witryny przyjaznej SEO
  • zdobędziesz (legalnie!) łącza do Twojej strony
  • poznasz zalety i wady tworzenia własnego zespołu SEO

Zdobądź popularność w sieci dzięki skutecznym działaniom SEO!Eric Enge jest prezesem firmy konsultingowej Stone Temple Consulting (www.stonetemple.com ), specjalizującej się w zagadnieniach SEO.

Stephen Spencer jest założycielem firmy Netconcepts i pomysłodawcą programu nauczania SEO - ScienceofSEO.com . Jest również autorem książki Google Power Search.

Jessie Stricchiola jest współzałożycielką organizacji SEMPO.org oraz prezesem Alchemist Media - przedsiębiorstwa specjalizującego się w marketingu wyszukiwania.

Rand Fishkin jest prezesem i współzałożycielem Moz (http://moz.com ) - ulokowanego w Seattle przedsiębiorstwa, specjalizującego się w tworzeniu oprogramowania dla specjalistów ds. marketingu.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.30 zł

Znaleziono 4 ofert ebooków od 54.45 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
od 49.01 zł
(dla stałych klientów)
54.45 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
54.45 zł onepress.pl
mobi epub pdf
54.45 zł helion.pl
mobi epub pdf
99.00 zł virtualo.pl

Eric Enge - inne e-booki

Stephan Spencer - inne e-booki

Jessie Stricchiola - inne e-booki

Rand Fishkin - inne e-booki

E-booki podobne do "Sztuka SEO. Optymalizacja witryn internetowych"