Paragon z podróży. Poradnik taniego podróżowania

Autor: Patryk Świątek, Bartłomiej Szaro

Wydawnictwo: Bezdroża

Stron: 240

Opłacalność: 11.63 zł/100 stron

Oszczędzasz: 20%

W czasach komercjalizacji wszelkich dziedzin życia osiągnięcie czegoś niewielkim kosztem wydaje się rzeczą naprawdę trudną. Podróże w świadomości wielu ludzi zawsze należały do drogich przyjemności - większość zalicza je do luksusów, na które stać wąską grupę bogaczy. O tym, że wcale tak nie musi być, przekonacie się dzięki tej książce. Autorzy udowadniają w niej, że zorganizowanie i realizacja nawet najambitniejszego planu wyjazdowego oraz dotarcie do najodleglejszych i najbardziej egzotycznych miejsc świata niekoniecznie musi się wiązać z koniecznością napadu na bank albo zrujnowania domowego budżetu. Czasami wystarczy po prostu dobrze pokombinować, zebrać się w sobie i. ruszyć w drogę! Jak? Tego dowiecie się z tej książki!

Poradnik zawiera wiele cennych rad dla początkujących podróżników, którzy nie dysponują zasobnym portfelem, ale też nie boją się wyzwań i mają odwagę spróbować. Krótkie "paragony z podróży" pomogą przygotować się do niskobudżetowych wypraw w ciekawe miejsca, a doświadczenie i kreatywność autorów pozwolą rozwinąć podróżnicze skrzydła dosłownie każdemu, niezależnie od wieku, umiejętności i dochodów.
Patryk Świątek i Bartek Szaro dobrze wiedzą, o czym piszą, bo sami spędzili w podróży wiele dni i nocy. Co ważne, wiedzą też, jak pisać, ponieważ na co dzień prowadzą bardzo popularny serwis internetowy Paragon z podróży, który w 2011 roku zdobył nagrodę w kategorii "Podróże i szeroki świat" oraz nagrodę główną Blog Roku 2011.

Najlepsza cena: Bezdroża
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.19 zł

Znaleziono 5 ofert ebooków od 27,92

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
27,92 zł bezdroza.pl
mobi epub pdf
27,92 zł septem.pl
mobi epub pdf
od 25,13 zł
(dla stałych klientów)
27,92 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
34,90 zł publio.pl
mobi epub
29,31 zł empik.pl

Patryk Świątek, Bartłomiej Szaro - inne e-booki

E-booki podobne do "Paragon z podróży. Poradnik taniego podróżowania"