Kroniki Obernewtyn. Tom pierwszy: Obernewtyn

Autor: Isobelle Carmody

Wydawnictwo: Editio

Stron: 216

Opłacalność: 12.19 zł/100 stron

Oszczędzasz: 20%

Wielka Biel nadeszła cicho, szerząc szaleństwo i śmierć. Spływający z nieba napromieniowany deszcz otulił ziemię płaszczem zagłady. Szczęśliwcom, którzy zamieszkiwali odległe ziemie i farmy, udało się uniknąć chemicznej destrukcji. Bronili swoich nieskażonych domostw i rodzin, dokonując bezlitosnej rzezi setek uciekinierów, masowo opuszczających zatrute miasta. Teraz, kilkadziesiąt lat później, wciąż walczą o powrót do normalności.

Dla kogoś, kto — jak Elspeth Gordie — skrywa pewną tajemnicę, życie jest szczególnie trudne. Sekret, który daje jej przewagę, jest błogosławieństwem i przekleństwem jednocześnie. Jako Odmieniec, osoba obdarzona nadnaturalnymi zdolnościami, Elspeth musi uważać, by jej mocy nie poznali członkowie Rady. Gdy trafia do położonego w górach Obernewtyn, groźba zdemaskowania staje się niemal namacalna. Wtedy okazuje się, że nie jest jedyna…

Isobelle Carmody rozpoczęła pracę nad pierwszym tomem cieszących się ogromną popularnością Kronik Obernewtyn jeszcze w szkole średniej i kontynuowała pisanie na studiach oraz w czasie praktyk dziennikarskich. Dzięki Kronikom i licznym opowiadaniom dołączyła do grona najbardziej poczytnych pisarzy fantasy w Australii. Carmody jest autorką kilku nagradzanych powieści i wielu opowiadań dla dzieci i dorosłych. Swój czas dzieli między dom przy Great Ocean Road w Australii oraz podróże z mężem i córką.

Najlepsza cena: Editio
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.18 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 26,32

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
26,32 zł editio.pl
mobi epub pdf
od 23,69 zł
(dla stałych klientów)
26,32 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
26,32 zł septem.pl
mobi epub pdf
26,32 zł sensus.pl
mobi epub pdf
32,90 zł publio.pl
mobi epub
27,96 zł empik.pl
mobi epub
30,00 zł swiatksiazki.pl

E-booki podobne do "Kroniki Obernewtyn. Tom pierwszy: Obernewtyn"