ISBN:9788324692125

Jak wygrywać każdy spór. Negocjacje w życiu codziennym

Autor: Anna M. Łabuz

Wydawnictwo: Onepress

Stron: 160

Opłacalność: 9.34 zł/100 stron

Oszczędzasz: 50%

Nieustanna gra w argumenty

Spór, konflikt, problem. Jak reagujesz na te słowa? I jak radzisz sobie w sytuacji, w której słowna konfrontacja jest nieunikniona? Robisz w tył zwrot czy stajesz w obronie swoich racji? Z natury unikamy sytuacji konfliktowych. Nie lubimy także konfrontacji. Jeśli tylko jest taka możliwość, wybieramy współpracę i korzystne kompromisy. Jednak od dziś możesz przestać wybierać, ponieważ ta książka nauczy Cię zmieniać sytuacje sporne w owocny dialog, prowadzący do porozumienia! Dzięki temu zaczniesz w mistrzowski sposób realizować siebie w relacjach z innymi!

Pierwsza zasada dobrych negocjacji brzmi: poznaj swojego rozmówcę. Druga: przedstaw swoje racje. Im zręczniejszy będziesz w tej sztuce, tym szybciej osiągniesz porozumienie. Pamiętaj, że siła argumentu zawsze przeważy argument siły! Trzecia zasada: opanuj narzędzia, dzięki którym możliwość rozwiązania konfliktu nie będzie stanowić dla Ciebie żadnego problemu. Jest też zasada czwarta, najważniejsza — naucz się słuchać (i rozumieć!) swojego rozmówcę oraz panować nad jego, a przede wszystkim nad swoimi emocjami. Dzięki temu unikniesz masy nieporozumień, a codzienna komunikacja stanie się o niebo łatwiejsza.

Anna M. Łabuz — psycholog biznesu. Wykładowca w Polskiej Akademii Trenerów Sprzedaży. Na co dzień prowadzi autorskie szkolenia z zakresu skutecznych negocjacji w biznesie oraz nawiązywania trwałych relacji z klientem. Współautorka programu „Prawdziwe JA” oraz autorka książek www.prawdziweja.pl.

 


 

Najlepsza cena: OnePress
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.13 zł

Znaleziono 6 ofert ebooków od 14.95 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
14.95 zł onepress.pl
mobi epub pdf
od 13.46 zł
(dla stałych klientów)
14.95 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
14.95 zł sensus.pl
mobi epub pdf
29.90 zł publio.pl
mobi epub pdf
29.90 zł virtualo.pl
mobi epub
29.90 zł empik.pl

Anna M. Łabuz - inne e-booki

E-booki podobne do "Jak wygrywać każdy spór. Negocjacje w życiu codziennym"