ISBN:9788324695485

Przejmij kontrolę nad swoim życiem. Przewodnik po NLP

Autor: Richard Bandler, Owen Fitzpatrick, Alessio Roberti

Wydawnictwo: Onepress

Stron: 120

Opłacalność: 24.92 zł/100 stron

Oszczędzasz: 0%

Genialne i praktyczne warsztaty w formie książki.

Paul McKenna

Zaprogramuj wielką zmianę w swoim życiu

Czujesz, że nadszedł czas na zmiany? Chcesz je przeprowadzić szybko i skutecznie? Jeśli lubisz działać dynamicznie i efektywnie, wybierz programowanie neurolingwistyczne!

Na temat NLP napisano już setki książek, ta jednak bije wszystkie na głowę. Zamiast teorii znajdziesz tu czystą praktykę, narzędzia i scenariusze do zastosowania od zaraz. Podczas czytania będziesz mieć wrażenie aktywnego uczestnictwa w seminariach prowadzonych przez samego mistrza Richarda Bandlera. To niezwykłe i niesamowicie stymulujące przeżycie, które pozwoli Ci na efektywną pracę nad sobą i osiągnięcie upragnionej zmiany w bardzo krótkim czasie. Tradycyjna psychologia koncentruje się bardzo często na przyczynach problemów, z którymi się zmagamy. NLP natomiast idzie o krok dalej i pokazuje, w jaki sposób możesz się zmienić tu i teraz, by zacząć żyć tak, jak zawsze chciałeś.

Dr Richard Bandler jest jednym z pionierów NLP. Jest także matematykiem, filozofem, nauczycielem, artystą i kompozytorem. Napisał wiele książek na temat przemiany osobistej, stworzył też mnóstwo materiałów audio i wideo dotyczących tego zagadnienia. Jego działalność na zawsze odmieniła oblicze terapii i edukacji.

Alessio Roberti pełni funkcję dyrektora międzynarodowego ds. coachingu biznesowego Society of NLP, największej organizacji NLP na świecie. Jest licencjonowanym Masterem NLP. Dotychczas miał okazję pracować jako trener z ponad 60 tysiącami osób.

Owen Fitzpatrick jest międzynarodowym prelegentem i psychologiem. Regularnie wygłasza wykłady i prowadzi szkolenia biznesowe poświęcone charyzmie i motywacji. Pracuje również jako psychoterapeuta i hipnoterapeuta, jest współzałożycielem Irish Institute of NLP.
Najlepsza cena: Publio
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.16 zł

Znaleziono 6 ofert ebooków od 29.90 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
14.95 zł onepress.pl
mobi epub pdf
od 13.46 zł
(dla stałych klientów)
14.95 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
14.95 zł sensus.pl
mobi epub pdf
23.92 zł septem.pl
mobi epub pdf
29.90 zł publio.pl
mobi epub pdf
29.90 zł virtualo.pl

Richard Bandler - inne e-booki

Owen Fitzpatrick - inne e-booki

Alessio Roberti - inne e-booki

E-booki podobne do "Przejmij kontrolę nad swoim życiem. Przewodnik po NLP"