Arbeitsrecht – Gesetzes- und Verordnungssammlung Prawo pracy – zestaw ustaw i rozporządzeń

Autor: Praca zbiorowa

Wydawnictwo: C. H. Beck

Jest to nowa seria wydawanych w układzie synoptycznym tłumaczeń polskich ustaw na język niemiecki stawia na poprawność i płynność przekładu oraz jego wysoki poziom merytoryczny. Dlatego każdy publikowany przez nas tekst jest wielokrotnie i pod różnymi kątami weryfikowany przez osoby władające niemieckim jako językiem ojczystym. Nasi konsultanci dysponują jednocześnie doświadczeniem zawodowym zdobytym w niemieckim Środowisku prawniczym.

Pierwsze wydanie niemieckiego tłumaczenia polskich ustaw i rozporządzeń dotyczących prawa pracy, m.in. ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych, ustawy o rozwiązywaniu sporów zbiorowych i rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z w sprawie szczegółowej treści świadectwa pracy oraz sposobu i trybu jego wydawania i prostowania.


Hiermit überreichen wir Ihnen die erste Auflage der deutschen Übersetzung von polnischenGesetzen und Verordnungen aus dem Bereich Arbeitsrecht, u.a. Gesetz über dieBeschäftigung von Leiharbeitnehmern, Gesetz über die Lösung von kollektiven Streitigkeitenund Verordnung des Ministers für Arbeit und Soziales über den genauen Inhalt eines Arbeitszeugnissessowie die Weise und das Verfahren bei seiner Ausstellung und Berichtigung.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.69 zł

Znaleziono 5 ofert ebooków od 126.65 zł

Formaty Cena Księgarnia
pdf
od 113.99 zł
(dla stałych klientów)
126.65 zł ebookpoint.pl
pdf
  89.40 zł
w programie Nexto Premium
138.57 zł nexto.pl
pdf
149.00 zł virtualo.pl
pdf
149.00 zł swiatebookow.pl
pdf
149.00 zł legimi.com

Praca zbiorowa - inne e-booki

E-booki podobne do "Arbeitsrecht – Gesetzes- und Verordnungssammlung Prawo pracy – zestaw ustaw i rozporządzeń"