e-Matematyka wspomagająca ekonomię

Autor: Krzysztof Piasecki

Wydawnictwo: C. H. Beck

e-Matematyka wspomagająca ekonomię – innowacyjny podręcznik do nauki matematyki stosowanej ze wsparciem w środowisku powszechnie dostępnego taniego oprogramowania. Książka adresowana do studentów ekonomii, finansów i zarządzania.

[…] Poziom książki oceniam jako wysoki. Student (a także wykładowca) może znaleźć w podręczniku wiele informacji przydatnych w dalszych studiach, jak również przy rozwiązywaniu problemów praktycznych.  Dobre wykorzystanie książki może pozytywnie kształtować światopogląd studenta. Książka może być również bardzo dobrym przewodnikiem dla mniej doświadczonego wykładowcy poprzez wykorzystanie znajdujących się tam pewnych podpowiedzi dotyczących możliwości zastosowań w ekonomii omawianego aspektu matematycznego […]

[…] W związku z postępującą informatyzacją naszego życia potrzebna jest zmiana środków i celów kształcenia, uwzględniająca tę okoliczność. W szczególności pojawia się możliwość stosowania praktycznego w dydaktyce matematyki programów komputerowych. […] Te właśnie narzędzia są wielokrotnie wykorzystywane w recenzowanej pracy i pozwalają na zniesienie utrudnień związanych z procesem obliczeniowym.

Prof. dr hab. Tadeusz Trzaskalik

Katedra Badań Operacyjnych

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.31 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 56,62

Formaty Cena Księgarnia
pdf
od 50,96 zł
(dla stałych klientów)
56,62 zł ebookpoint.pl
pdf
56,62 zł helion.pl
pdf
57,72 zł gandalf.com.pl
pdf
  41,40 zł
w programie Nexto Premium
65,55 zł nexto.pl
pdf
65,55 zł swiatebookow.pl
pdf
69,00 zł legimi.com
pdf
69,00 zł virtualo.pl

Krzysztof Piasecki - inne e-booki

E-booki podobne do "e-Matematyka wspomagająca ekonomię"