Leksykon prawa karnego procesowego

Autor: Wojciech Cieślak

Wydawnictwo: C. H. Beck

Prawo karne procesowe należy do tych gałęzi prawa, które w społeczeństwie budzi nie tylko żywe emocje ale co za tym idzie i zainteresowanie. Nie ma dnia by w środkach masowego przekazu nie pojawiały się informacje o sprawach kryminalnych i toczących się postępowaniach karnych. Co więcej, każdy z nas może się stać uczestnikiem postępowania karnego choćby tylko w roli świadka czy pokrzywdzonego. W takiej sytuacji warto mieć pod ręką opracowanie prezentujące w sposób zwięzły i przystępny zagadnienia wchodzące w skład prawa karnego procesowego. Leksykon prawa karnego stanowi zatem rodzaj przewodnika po tej złożonej problematyce, którego zadaniem jest ułatwić czytelnikom zrozumienie najważniejszych instytucji i konstrukcji karnoprocesowych.

Leksykon przygotował zespół nauczycieli akademickich zatrudnionych w Katedrze Prawa Karnego Procesowego i Kryminologii Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego:
dr hab. Wojciech Cieślak, prof. UG,
dr Stanisław Cora,
dr Piotr Rogoziński,
dr hab. Sławomir Steinborn,
dr hab. Krzysztof Woźniewski,
Łukasz Cora,
Marta Flis-Świeczkowska
oraz nauczyciele akademiccy zatrudnieni w Katedrze Prawa Karnego Materialnego WPiA UG: dr hab. Wojciech Zalewski i Tomasz Snarski.

 

 

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.31 zł

Znaleziono 5 ofert ebooków od 57,72

Formaty Cena Księgarnia
epub pdf
57,72 zł gandalf.com.pl
epub pdf
65,55 zł swiatebookow.pl
epub pdf
  41,40 zł
w programie Nexto Premium
65,55 zł nexto.pl
mobi epub
69,00 zł empik.pl
epub pdf
69,00 zł legimi.com

Wojciech Cieślak - inne e-booki

E-booki podobne do "Leksykon prawa karnego procesowego"