Apelacje cywilne i karne. 69 wzorów pism z omówieniami. Wydanie 5

Autor: Stefan Jaworski

Wydawnictwo: C. H. Beck

Praktyczny przewodnik po najczęstszych w obrocie sądowym przypadkach apelacji. Służy rozwiązaniu konkretnych problemów występujących przy sporządzaniu apelacji cywilnych i karnych.  Zawiera niezbędną wiedzę pozwalającą na prawidłowe sporządzenie apelacji. Celem jest maksymalna ich jasność i precyzja, aby ich adresat, czyli sąd odwoławczy podzielił pogląd wyrażony we wniosku. Tylko wtedy pełnomocnik czy obrońca skutecznie reprezentuje interesy klienta.

Wyeksponowano: prawidłowe konstruowanie zarzutów i wniosków apelacyjnych, strukturę uzasadnienia, czemu służy jasny język i sam układ graficzny apelacji.

Wzory uwzględniają już zmiany z 2015 i 2016 r. w prawie karnym, które zrewolucjonizowały filozofię prowadzenia procesu karnego. Zgodnie z założeniami ustawodawcy proces karny ma być dzięki tym zmianom szybszy  i sprawniejszy. Gruntowna nowelizacja Kodeksu postępowania karnego ma duży wpływ na sposób formułowania apelacji karnej. Autor wskazuje zagadnienia, na które pełnomocnicy procesowi muszą być już teraz wyczuleni.

Ponadto w publikacji zawarto wstęp do apelacji karnych, który wyjaśnia zmiany w procedurze karnej i sposoby konstruowania apelacji w trzech różnych stanach prawnych.

Adresatami są zarówno adwokaci, jak i radcowie prawni oraz aplikanci obu samorządów prawniczych. Niezbędna pozycja w każdej kancelarii.

Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.53 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 96,75

DRM? Formaty Cena Księgarnia
bez DRM pdf
96,75 zł ibuk.pl
bez DRM pdf
101,57 zł gandalf.com.pl
bez DRM pdf
od 98,69 zł
(dla stałych klientów)
109,65 zł ebookpoint.pl
bez DRM pdf
116,10 zł eplaton.pl
plik zabezpieczony DRM pdf
116,10 zł ravelo.pl
bez DRM pdf
122,50 zł zinamon.pl
bez DRM pdf Po rejestracji »
122,55 zł nexto.pl
bez DRM pdf
122,55 zł swiatebookow.pl
bez DRM pdf
129,00 zł virtualo.pl
plik zabezpieczony DRM pdf
129,00 zł legimi.com

Stefan Jaworski - inne e-booki

E-booki podobne do "Apelacje cywilne i karne. 69 wzorów pism z omówieniami. Wydanie 5"