ISBN:9788325592530

Technologie informacyjne i komunikacyjne na rynku turystycznym

Autor: Jadwiga Berbeka, Krzysztof Borodako

Wydawnictwo: C. H. Beck

Nowoczesne technologie informacyjno-komunikacyjne radykalnie zmieniają sposób funkcjonowania rynków, w szczególności rynku turystycznego. Dlatego konieczne jest śledzenie zmian i ich opis w literaturze. Stało się to główną przesłanką przygotowania niniejszej książki przez pracowników Katedry Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

W publikacji przedstawiono szeroki opis technologii informacyjnych i komunikacyjnych (TIK) stosowanych przez podmioty rynku turystycznego na podstawie kwerendy literatury oraz wyników przeprowadzonych badań. Wskazano rolę TIK w funkcjonowaniu rynku turystycznego miasta Krakowa.

Rezultaty są ważne przede wszystkim dla środowiska akademickiego zajmującego się naukowo problematyką turystyki. Efektem praktycznym jest uzyskanie danych niezbędnych dla strony podażowej rynku turystycznego, której podmioty mogą przygotowywać ofertę dostosowaną do zidentyfikowanych zachowań turystów.

Wyniki badań mają walor aplikacyjny przede wszystkim dla branży turystycznej, dostarczając wiedzy formalnej w tym zakresie. Szeroki przegląd tematyki związanej z technologiami informacyjno-komunikacyjnymi w turystyce może stanowić również atrakcyjne opracowanie dla studentów na kierunkach związanych z turystyką. Monografia jest także wartościowym źródłem informacji dla władz administracyjnych i samorządowych nie tylko Krakowa, ale innych rejonów recepcji turystycznej w Polsce, a w szczególności dużych miast.

Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.33 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 60.83 zł

Formaty Cena Księgarnia
pdf
60.83 zł ibuk.pl
pdf
67.12 zł gandalf.com.pl
pdf
od 60.44 zł
(dla stałych klientów)
67.15 zł ebookpoint.pl
pdf
  47.40 zł
w programie Nexto Premium
73.47 zł nexto.pl
pdf
79.00 zł swiatebookow.pl
pdf
79.00 zł virtualo.pl
pdf
79.00 zł legimi.com

Jadwiga Berbeka - inne e-booki

Krzysztof Borodako - inne e-booki

E-booki podobne do "Technologie informacyjne i komunikacyjne na rynku turystycznym"