Rzeczoznawca majątkowy

Autor: Mariusz Stepaniuk

Wydawnictwo: C.H. Beck

W trzecim wydaniu pozycji Egzamin na Rzeczoznawcę majatkowego uwzględniono ostatnie zmiany w przepisach dotyczących egzaminów na rzeczoznawców oraz dodano pytania egzaminacyjne wraz z odpowiedziami z egzaminów z 2016 r. Książka stanowi całościowe opracowanie, pomocne w przyswojeniu materiału niezbędnego do zdania trudnego egzaminu na rzeczoznawcę majątkowego. Zostało ono podzielone na trzy części.

W części pierwszej umieszczono opracowanie kompletu pytań egzaminacyjnych podawanych przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju Regionalnego, wraz z podanymi obok prawidłowymi odpowiedziami uwzględniającymi aktualny stan prawny.

W części drugiej znajduje się opracowanie przykładowego zestawu pytań dla kandydatów na rzeczoznawców majątkowych (2011). W celu ułatwienia nauki dodano do pytań prawidłowe odpowiedzi, oparte na treści aktu prawnego lub wskazanych przez Ministerstwo lektur. W niektórych przypadkach treść odpowiedzi została wzbogacona o materiały zaczerpnięte z innych źródeł, w celu możliwie pełnego wyjaśnienia zagadnień, do których odnoszą się pytania.

W trzeciej części książki przedstawiamy pytania egzaminacyjne z lat ubiegłych wraz z odpowiedziami.

Jeśli jesteś kandydatem na rzeczoznawcę majątkowego i zależy Ci na zebraniu materiału niezbędnego do zdania egzaminu w jednym opracowaniu, opartym na aktualnym stanie prawnym, albo chcesz utrwalić wiedzę niezbędną do wykonywania tego zawodu – jest to książka dla Ciebie.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.91 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 166,38

Formaty Cena Księgarnia
pdf
od 149,74 zł
(dla stałych klientów)
166,38 zł ebookpoint.pl
pdf
166,48 zł gandalf.com.pl
pdf
169,15 zł ibuk.pl
pdf
179,10 zł ravelo.pl
pdf
189,00 zł zinamon.pl
pdf
  119,40 zł
w programie Nexto Premium
189,05 zł nexto.pl
pdf
189,05 zł swiatebookow.pl
pdf
199,00 zł virtualo.pl
pdf
199,00 zł legimi.com

Mariusz Stepaniuk - inne e-booki

E-booki podobne do "Rzeczoznawca majątkowy"