ISBN:9788325597122

Dictionary of Insurance Terms. Angielsko-polski i polsko-angielski słownik terminologii ubezpieczeniowej

Autor: Roman Kozierkiewicz

Wydawnictwo: C.H. Beck

Angielsko-polski i polsko-angielski Słownik terminologii ubezpieczeniowej zawiera ponad 14 000 haseł obejmujących całą dziedzinę ubezpieczeń, jak również tematykę, która jest niezbędna w pracy osób zaangażowanych w działalność ubezpieczeniową.

Istotnym uzupełnieniem drugiego wydania jest opis wybranych, podstawowych pojęć ubezpieczeniowych z jednoczesnym wskazaniem angielskiej terminologii ubezpieczeniowej. Wyboru haseł dokonano nie tylko na podstawie szeroko przyjętej klasyfikacji ubezpieczeń na życiowe i inne niż życiowe, lecz również z uwzględnieniem innych dziedzin ubezpieczeń zgodnie z ustawodawstwem Unii Europejskiej.

Do słownika dołączono przykłady najczęściej zadawanych pytań, informację ogólną zawartą w bilansie zakładu ubezpieczeń oraz wstęp do korespondencji ubezpieczeniowej z przykładami listów. Niniejszy słownik jest adresowany do osób działających w branży ubezpieczeniowej (firmy ubezpieczeniowe, agenci i pośrednicy) oraz do studentów i wykładowców wydziałów ubezpieczeń wyższych uczelni.

Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.66 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 119.20 zł

Formaty Cena Księgarnia
pdf
119.20 zł ibuk.pl
pdf
120.40 zł gandalf.com.pl
pdf
od 113.99 zł
(dla stałych klientów)
126.65 zł ebookpoint.pl
pdf
141.50 zł zinamon.pl
pdf
141.55 zł swiatebookow.pl
pdf
  89.40 zł
w programie Nexto Premium
149.00 zł nexto.pl
pdf
149.00 zł virtualo.pl

Roman Kozierkiewicz - inne e-booki

E-booki podobne do "Dictionary of Insurance Terms. Angielsko-polski i polsko-angielski słownik terminologii ubezpieczeniowej"