ISBN:9788325705992

Utopijny raj New Age

Autor: Michaela Pawlik

Wydawnictwo: Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu

Oszczędzasz: 27%

Autorka jest dominikanką, filozofem, psychologiem i znawczynią hinduizmu - spędziła wiele lat w Indiach jako misjonarka. W sposób bardzo ciekawy i daleki od politycznej poprawności, identyfikuje zagrożenia płynące z angażowania się w duchowość religii Dalekiego Wschodu. Mówi też otwarcie o działaniach mających na celu promocję tych wierzeń w naszym kraju.
Oddajemy w Państwa ręce książkę siostry Michaeli Pawlik, która jest katechetką Stowarzyszenia Ruchu Obrony Rodziny i Jednostki od wielu lat, podjęła wielką pracę przestrzegania społeczeństwa a szczególnie katolików, przed niebezpieczeństwami bezkrytycznego wchodzenia do destrukcyjnych ruchów kultowych i przyjmowania „nowych”, obcych idei.
Siostra Michaela w swoich książkach bezkompromisowo rozprawia się z niebezpiecznymi filozofiami Wschodu, sektami i ich wpływem na człowieka. Nie boi się słów ostrych, ale prawdziwych. Bez politycznej poprawności konsekwentnie ukazuje piękno i Prawdę, którą głosi Kościół katolicki.

„Czytelnik znajdzie tutaj odpowiedzi na pytania, które nasuwają się w związku z transformacją obyczajową i kulturową naszego społeczeństwa po 1989 r., kiedy to problem sekt stał się głośny i groźny. Działalność publicystyczna siostry Michaeli, która w Indiach pracowała społecznie przez 13 lat, a ponadto ukończyła tam studia socjologiczne na Uniwersytecie Karnatak w Dharwad, jest bardzo ważna dla polskiego czytelnika słabo zorientowanego w kulturze, religii i obyczajach Wschodu. (...) Siostra w sposób przejrzysty ukazuje różnice między chrześcijaństwem a hinduizmem i buddyzmem, przedstawia groźne wpływy Orientu we współczesnych nurtach pedagogicznych opartych między innymi na koncepcjach R. Steinera” - ze wstępu książki

Najlepsza cena: Vagabook
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 6 ofert ebooków od 9.42 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
9.42 zł vagabook.pl
mobi epub pdf
10.42 zł gandalf.com.pl
mobi epub pdf
12.90 zł ibuk.pl
mobi epub
9.68 zł litres.pl
mobi epub
9.90 zł ebuczek.pl
mobi
11.60 zł zinamon.pl
epub
11.60 zł zinamon.pl
pdf
11.60 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Utopijny raj New Age"