Utopijny raj New Age

Autor: Michaela Pawlik

Wydawnictwo: Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu

Oszczędzasz: 22%

Autorka jest dominikanką, filozofem, psychologiem i znawczynią hinduizmu - spędziła wiele lat w Indiach jako misjonarka. W sposób bardzo ciekawy i daleki od politycznej poprawności, identyfikuje zagrożenia płynące z angażowania się w duchowość religii Dalekiego Wschodu. Mówi też otwarcie o działaniach mających na celu promocję tych wierzeń w naszym kraju.
Oddajemy w Państwa ręce książkę siostry Michaeli Pawlik, która jest katechetką Stowarzyszenia Ruchu Obrony Rodziny i Jednostki od wielu lat, podjęła wielką pracę przestrzegania społeczeństwa a szczególnie katolików, przed niebezpieczeństwami bezkrytycznego wchodzenia do destrukcyjnych ruchów kultowych i przyjmowania „nowych”, obcych idei.
Siostra Michaela w swoich książkach bezkompromisowo rozprawia się z niebezpiecznymi filozofiami Wschodu, sektami i ich wpływem na człowieka. Nie boi się słów ostrych, ale prawdziwych. Bez politycznej poprawności konsekwentnie ukazuje piękno i Prawdę, którą głosi Kościół katolicki.

„Czytelnik znajdzie tutaj odpowiedzi na pytania, które nasuwają się w związku z transformacją obyczajową i kulturową naszego społeczeństwa po 1989 r., kiedy to problem sekt stał się głośny i groźny. Działalność publicystyczna siostry Michaeli, która w Indiach pracowała społecznie przez 13 lat, a ponadto ukończyła tam studia socjologiczne na Uniwersytecie Karnatak w Dharwad, jest bardzo ważna dla polskiego czytelnika słabo zorientowanego w kulturze, religii i obyczajach Wschodu. (...) Siostra w sposób przejrzysty ukazuje różnice między chrześcijaństwem a hinduizmem i buddyzmem, przedstawia groźne wpływy Orientu we współczesnych nurtach pedagogicznych opartych między innymi na koncepcjach R. Steinera” - ze wstępu książki

Najlepsza cena: Rawelo
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 5 ofert ebooków od 10,06

DRM? Formaty Cena Księgarnia
bez DRM mobi epub pdf
10,06 zł ravelo.pl
bez DRM mobi epub pdf
12,26 zł ibuk.pl
bez DRM mobi epub
12,90 zł woblink.pl
bez DRM mobi epub
12,90 zł publio.pl
bez DRM mobi
11,60 zł zinamon.pl
bez DRM epub
11,60 zł zinamon.pl
bez DRM pdf
11,60 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Utopijny raj New Age"