Ustawa o biegłych rewidentach i ich samorządzie, podmiotach uprawnionych do badania sprawozdań finansowych oraz o nadzorze publicznym - komentarz

Autor: Michał Wiatr Mikołaj Turzyński

Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska

"Komentarz jest pierwszym w Polsce tak kompletnym opracowaniem poświęconym zawodowi biegłego rewidenta oraz standardom kierującym wykonywaniem zawodu. Istotny jest także moment ukazania się książki-szeroko pojęty auditing w Polsce znajduje się bowiem w okresie przełomowych zmian charakteryzujących się w szczególności przebudową organów samorządowych (powstaniem Komisji Nadzoru Audytowego) oraz reorganizacją dotychczas funkcjonującego systemu zapewnienia jakości rewizji finansowej. (...) Wychodzi naprzeciw rosnącym oczekiwaniom stawianym biegłym rewidentom, wynikającym z potrzeby harmonizacji prawa europejskiego w zakresie usług audytorskich, w obliczu globalizujących się rynków. (...) Komentarz stanowi cenną pozycję literaturową przede wszystkim dla kandydatów na biegłych rewidentów, aplikantów, jak i samych biegłych rewidentów. Może służyć także: studentom, słuchaczom podyplomowych studiów i kursów specjalistycznych jako jedno z podstawowych źródeł wiedzy o zawodzie biegłego rewidenta. (...) Może być wykorzystywany w szczególności w kształceniu studentów kierunku Finanse i Rachunkowość. (...)".

z recenzji dr hab. Ewy Walińskiej, prof. nadzw. UŁ
Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.50 zł

Znaleziono 1 ofert ebooków od 90,23

Formaty Cena Księgarnia
pdf
90,23 zł gandalf.com.pl

E-booki podobne do "Ustawa o biegłych rewidentach i ich samorządzie, podmiotach uprawnionych do badania sprawozdań finansowych oraz o nadzorze publicznym - komentarz "