Prawne i podatkowe aspekty prowadzenia działalności w Specjalnych Strefach Ekonomicznych

Autor: Tałasiewicz Agnieszka

Wydawnictwo: Wolters Kluwer

Stron: 272

Opłacalność: 45 zł/100 stron


Czy można łatwo i szybko korzystać ze zwolnienia podatkowego w Specjalnych Strefach Ekonomicznych? Z pewnością niezbędna jest do tego rzetelna wiedza i zrozumienie mechanizmów rządzących tym popularnym instrumentem wspierania inwestycji.

Eksperci Działu Doradztwa Podatkowego Ernst & Young, pod kierunkiem Agnieszki Tałasiewicz, przygotowali kompleksowe opracowanie, w którym przedstawiają najważniejsze zagadnienia związane z prowadzeniem działalności gospodarczej w ramach Specjalnych Stref Ekonomicznych i korzystaniem z dostępnego w nich zwolnienia podatkowego.

To pierwsza taka publikacja na rynku, stanowiąca kompendium wiedzy na temat zasad rządzących udzielaniem pomocy w Specjalnych Strefach Ekonomicznych, oraz doskonały praktyczny przewodnik po problematyce strefowej - zarówno dla osób zajmujących się rozliczaniem działalności w Strefie, jak i dla inwestorów dopiero rozważających skorzystanie z tej zachęty inwestycyjnej.

W opracowaniu znajdą Państwo wyczerpujące informacje na temat Specjalnych Stref Ekonomicznych: od historii ich powstawania, poprzez procedurę wchodzenia do Strefy, szczegółową analizę aspektów związanych z poprawnym rozliczaniem działalności w niej prowadzonej, kontrole działalności strefowej, aż po zakończenie korzystania z ulgi w SSE.

Znajomość poruszanych w publikacji istotnych kwestii pomoże każdemu sprawnie i prawidłowo korzystać ze zwolnienia podatkowego dostępnego w Specjalnych Strefach Ekonomicznych.

Tę książkę trzeba przeczytać!
Najlepsza cena: Rawelo
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.67 zł

Znaleziono 8 ofert ebooków od 122,40

Formaty Cena Księgarnia
pdf
122,40 zł ravelo.pl
pdf
122,40 zł zinamon.pl
pdf
129,20 zł ibuk.pl
pdf
129,20 zł swiatebookow.pl
pdf
  81,60 zł
w programie Nexto Premium
129,20 zł nexto.pl
pdf
130,68 zł gandalf.com.pl
pdf
136,00 zł legimi.com
pdf
136,00 zł virtualo.pl

E-booki podobne do "Prawne i podatkowe aspekty prowadzenia działalności w Specjalnych Strefach Ekonomicznych"