Prawne i podatkowe aspekty prowadzenia działalności w Specjalnych Strefach Ekonomicznych

Autor: Tałasiewicz Agnieszka

Wydawnictwo: Wolters Kluwer

Stron: 272

Opłacalność: 40 zł/100 stron


Czy można łatwo i szybko korzystać ze zwolnienia podatkowego w Specjalnych Strefach Ekonomicznych? Z pewnością niezbędna jest do tego rzetelna wiedza i zrozumienie mechanizmów rządzących tym popularnym instrumentem wspierania inwestycji.

Eksperci Działu Doradztwa Podatkowego Ernst & Young, pod kierunkiem Agnieszki Tałasiewicz, przygotowali kompleksowe opracowanie, w którym przedstawiają najważniejsze zagadnienia związane z prowadzeniem działalności gospodarczej w ramach Specjalnych Stref Ekonomicznych i korzystaniem z dostępnego w nich zwolnienia podatkowego.

To pierwsza taka publikacja na rynku, stanowiąca kompendium wiedzy na temat zasad rządzących udzielaniem pomocy w Specjalnych Strefach Ekonomicznych, oraz doskonały praktyczny przewodnik po problematyce strefowej - zarówno dla osób zajmujących się rozliczaniem działalności w Strefie, jak i dla inwestorów dopiero rozważających skorzystanie z tej zachęty inwestycyjnej.

W opracowaniu znajdą Państwo wyczerpujące informacje na temat Specjalnych Stref Ekonomicznych: od historii ich powstawania, poprzez procedurę wchodzenia do Strefy, szczegółową analizę aspektów związanych z poprawnym rozliczaniem działalności w niej prowadzonej, kontrole działalności strefowej, aż po zakończenie korzystania z ulgi w SSE.

Znajomość poruszanych w publikacji istotnych kwestii pomoże każdemu sprawnie i prawidłowo korzystać ze zwolnienia podatkowego dostępnego w Specjalnych Strefach Ekonomicznych.

Tę książkę trzeba przeczytać!
Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.59 zł

Znaleziono 8 ofert ebooków od 108,80

DRM? Formaty Cena Księgarnia
bez DRM pdf
108,80 zł ibuk.pl
plik zabezpieczony DRM pdf
122,40 zł ravelo.pl
bez DRM pdf
122,40 zł zinamon.pl
bez DRM pdf
  81,60 zł
w programie Nexto Premium
129,20 zł nexto.pl
bez DRM pdf
129,20 zł swiatebookow.pl
bez DRM pdf
130,68 zł gandalf.com.pl
plik zabezpieczony DRM pdf
136,00 zł legimi.com
bez DRM pdf
136,00 zł virtualo.pl

E-booki podobne do "Prawne i podatkowe aspekty prowadzenia działalności w Specjalnych Strefach Ekonomicznych"