ISBN:9788326408410

Prawne i podatkowe aspekty prowadzenia działalności w Specjalnych Strefach Ekonomicznych

Autor: Tałasiewicz Agnieszka

Wydawnictwo: Wolters Kluwer

Stron: 272

Opłacalność: 39.69 zł/100 stron


Czy można łatwo i szybko korzystać ze zwolnienia podatkowego w Specjalnych Strefach Ekonomicznych? Z pewnością niezbędna jest do tego rzetelna wiedza i zrozumienie mechanizmów rządzących tym popularnym instrumentem wspierania inwestycji.

Eksperci Działu Doradztwa Podatkowego Ernst & Young, pod kierunkiem Agnieszki Tałasiewicz, przygotowali kompleksowe opracowanie, w którym przedstawiają najważniejsze zagadnienia związane z prowadzeniem działalności gospodarczej w ramach Specjalnych Stref Ekonomicznych i korzystaniem z dostępnego w nich zwolnienia podatkowego.

To pierwsza taka publikacja na rynku, stanowiąca kompendium wiedzy na temat zasad rządzących udzielaniem pomocy w Specjalnych Strefach Ekonomicznych, oraz doskonały praktyczny przewodnik po problematyce strefowej - zarówno dla osób zajmujących się rozliczaniem działalności w Strefie, jak i dla inwestorów dopiero rozważających skorzystanie z tej zachęty inwestycyjnej.

W opracowaniu znajdą Państwo wyczerpujące informacje na temat Specjalnych Stref Ekonomicznych: od historii ich powstawania, poprzez procedurę wchodzenia do Strefy, szczegółową analizę aspektów związanych z poprawnym rozliczaniem działalności w niej prowadzonej, kontrole działalności strefowej, aż po zakończenie korzystania z ulgi w SSE.

Znajomość poruszanych w publikacji istotnych kwestii pomoże każdemu sprawnie i prawidłowo korzystać ze zwolnienia podatkowego dostępnego w Specjalnych Strefach Ekonomicznych.

Tę książkę trzeba przeczytać!
Najlepsza cena: Nexto
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.59 zł

Znaleziono 8 ofert ebooków od 107.97 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
113.88 zł ebuczek.pl
pdf
  69.66 zł
w programie Nexto Premium
107.97 zł nexto.pl
pdf
110.52 zł gandalf.com.pl
pdf
111.52 zł ibuk.pl
pdf
116.10 zł virtualo.pl
pdf
116.10 zł swiatebookow.pl
pdf
116.10 zł legimi.com
pdf
122.40 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Prawne i podatkowe aspekty prowadzenia działalności w Specjalnych Strefach Ekonomicznych"