ISBN:9788326430145

Społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstwa. Budowanie zdrowej, efektywnej organizacji

Autor: Marcin Żemigała

Wydawnictwo: Wolters Kluwer

W obecnej rzeczywistości gospodarczej wśród przedsiębiorstw zaobserwować można rosnące zainteresowanie zagadnieniami społecznej odpowiedzialności biznesu ( Corporate Social Responsibility - CSR ). Coraz częściej organizacje podejmują działania zmierzające do tego, aby dbałość o interesy ekonomiczne powiązana była z dbałością o przestrzeganie etycznych zasad odpowiedzialności wobec społeczeństwa i środowiska naturalnego. Celem tej publikacji jest właśnie pokazanie nowej roli przedsiębiorstwa jako organizacji przyjaznej człowiekowi i środowisku naturalnemu.

W książce szczegółowo omówiono:

rolę przedsiębiorstwa w systemie nowej gospodarki, kulturę przedsiębiorstwa, która wpływa na jego wewnętrzne działania oraz na stosunki z otoczeniem, koncepcję organizacji uczącej się, rolę i zastosowania etycznych programów w biznesie, system społecznej odpowiedzialności biznesu, ekologiczny kontekst działania przedsiębiorstwa oraz proces kształtowania świadomości ekologicznej społeczeństwa, perspektywy rozwoju i wyzwania nowej gospodarki, model wytycznych dla przedsiębiorstw w obszarze CSR.

Adresaci:

Książka jest przeznaczona dla przedsiębiorców, menedżerów i wszystkich osób zainteresowanych tym aspektem funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.23 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 41.60 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
46.80 zł litres.pl
pdf
41.60 zł ibuk.pl
pdf
42.27 zł gandalf.com.pl
pdf
44.20 zł vagabook.pl
pdf
  26.63 zł
w programie Nexto Premium
44.39 zł nexto.pl
pdf
46.80 zł zinamon.pl
pdf
52.00 zł virtualo.pl

Marcin Żemigała - inne e-booki

E-booki podobne do "Społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstwa. Budowanie zdrowej, efektywnej organizacji "