ISBN:9788326435621

Ustawa o systemie oświaty. Komentarz

Autor: Mateusz Pilich

Wydawnictwo: Wolters Kluwer

To już czwarte wydanie niezwykle cenionego przez Czytelników komentarza do ustawy o systemie oświaty. Ustawa ta, wielokrotnie nowelizowana oraz uzupełniona kilkudziesięcioma rozporządzeniami, jest aktem prawnym o dużym znaczeniu i zasięgu. Reguluje między innymi działalność szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych i policealnych, zarówno publicznych, jak i niepublicznych.

Komentarz jest uporządkowanym i systematycznym omówieniem poszczególnych przepisów ustawy. Wzbogacony został o obszerne orzecznictwo Sądu Najwyższego, Naczelnego Sądu Administracyjnego i wojewódzkich sądów administracyjnych, wieloletni dorobek doktryny oraz zwięzłe przedstawienie większości aktów wykonawczych do ustawy o systemie oświaty.

Adresaci:
Opracowanie skierowane jest do osób poszukujących aktualnych informacji z zakresu prawa oświatowego, w tym przede wszystkim: dyrektorów szkół i placówek oświatowych, pracowników urzędów jednostek samorządu terytorialnego oraz organów sprawujących nadzór pedagogiczny, a także adwokatów, radców prawnych i sędziów sądów administracyjnych.

Najlepsza cena: Nexto
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.83 zł

Znaleziono 4 ofert ebooków od 150,84

Formaty Cena Księgarnia
pdf
  95,27 zł
w programie Nexto Premium
150,84 zł nexto.pl
pdf
150,84 zł swiatebookow.pl
pdf
158,78 zł legimi.com
pdf
186,00 zł virtualo.pl

Mateusz Pilich - inne e-booki