Employer Branding

Autor: Rzewuska Małgorzata, Marciniak Jarosław, Majewska Milena Daria, Woźniak Mariusz, Berłowski Paweł

Wydawnictwo: Wolters Kluwer

Stron: 52

Opłacalność: 17.12 zł/100 stron

Nie ma wątpliwości, że spójne i konsekwentne działania employer brandigowe przyczyniają się do budowania przewagi rynkowej, umacniania marki, w konsekwencji - pozyskanie talentów staje się dużo łatwiejsze. Coraz więcej firm decyduje się na wpisanie budowy wizerunku w strategię firmy.
E-book w przystępny sposób przybliża ideę budowania wizerunku firmy, zwraca uwagę na szanse oraz zagrożenia związane z wprowadzeniem strategii employer brandingu. Studium przypadku firmy Imperial Tobacco Polska udowadnia, że możliwe jest budowanie wizerunku pracodawcy poprzez edukację środowisk studenckich, a więc potencjalnych przyszłych pracowników. Publikację zamyka wzór dokumentu strategii personalnej nastawionej na employer branding, wzbogacony o szczegółowe wytyczne dla działań związanych z budowaniem marki pracodawcy.

Adresaci:
E-book przeznaczony jest dla osób pasjonujących się tematyką employer brandingu. W szczególności publikację polecamy specjalistom ds. budowania wizerunku, marketingowcom oraz osobom pracującym w działach personalnych, które są odpowiedzialne za działania związane z budową wizerunku pracodawcy.

Najlepsza cena: Zinamon
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 6 ofert ebooków od 8,90

Formaty Cena Księgarnia
epub pdf
  5,94 zł
w programie Nexto Premium
9,40 zł nexto.pl
epub pdf
9,51 zł gandalf.com.pl
epub pdf
9,90 zł virtualo.pl
pdf
8,90 zł zinamon.pl
pdf
8,91 zł ravelo.pl
pdf
9,41 zł ibuk.pl

E-booki podobne do "Employer Branding"