ISBN:9788326450891

Psychologia sądowa dla prawników

Autor: Ewa Gruza

Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska SA

Prezentowana książka jest propozycją spojrzenia na procedurę karna w inny, niekodeksowy sposób. Autorka podejmuje problematykę wykorzystania wiedzy psychologicznej w poszczególnych czynnościach procesowych i pozaprocesowych, na każdym etapie pracy wykrywczej i w postępowaniu sądowym. Jest to opracowanie o psychologii w postępowaniu karnym, napisane przystępnym i łatwym językiem przez prawnika, a nie psychologa.

W publikacji przedstawiono autorskie podejście do zagadnienia, stanowiące połączenie rozważań teoretycznych z zaleceniami praktycznymi, możliwymi, a niekiedy koniecznymi do zastosowania w trakcie realizacji wybranych czynności procesowo-kryminalistycznych i funkcji orzeczniczych w szeroko rozumianym wymiarze sprawiedliwości, z uwzględnieniem najnowszych osiągnięć tak kryminalistyki, jak i psychologii.

Drugie wydanie zostało uzupełnione o aktualna literaturę przedmiotu, prezentującą najnowszą wiedzę z omawianej dziedziny.

Książką jest przydatna w pracy prawników, funkcjonariuszy policji i innych służb prowadzących postępowania, w których niezbędne jest szerokie zastosowanie wiedzy z zakresu psychologii, zwłaszcza sądowej.

 

Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.59 zł

Znaleziono 6 ofert ebooków od 108.00 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
120.54 zł ebuczek.pl
pdf
108.00 zł ibuk.pl
pdf
116.37 zł gandalf.com.pl
pdf
128.16 zł swiatebookow.pl
pdf
129.60 zł zinamon.pl
pdf
144.00 zł litres.pl

Ewa Gruza - inne e-booki