ISBN:9788326454370

Leksykon prawa wyborczego i referendalnego oraz systemów wyborczych

Autor: Piotr Uziębło

Wydawnictwo: Wolters Kluwer

Leksykon w sposób słownikowo-encyklopedyczny omawia wszystkie podstawowe terminy z zakresu prawa wyborczego i referendalnego oraz teorii systemów wyborczych - tak ważne w funkcjonowaniu współczesnych państw demokratycznych.

Alfabetyczny układ ponad 400 haseł oraz rozbudowany system wewnętrznych odsyłaczy pozwala na proste i szybkie dotarcie do interesujących czytelnika treści, a szczegółowość i merytorycznie wyczerpujące opracowanie poszczególnych haseł umożliwia uzyskanie wiedzy z tego obszaru zarówno w zakresie teoretycznym, jak i praktycznym. Autorzy nie ograniczają się do przedstawienia poszczególnych instytucji i rozwiązań, ale wskazują także sposób ich praktycznego wykorzystania, zgłaszając również szereg uwag krytycznych oraz postulatów de lege ferenda.

Adresaci:
Książka adresowana jest do szerokiego kręgu odbiorców - w szczególności pracowników naukowych i studentów kierunków prawniczych, administracyjnych, politologicznych czy socjologicznych, ale także do praktyków wyborczych (urzędników, pełnomocników wyborczych, członków komisji wyborczych) oraz do wszystkich osób zainteresowanych kwestiami wyborczymi i referendalnymi.

Najlepsza cena: Muve
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.54 zł

Znaleziono 4 ofert ebooków od 98,40

DRM? Formaty Cena Księgarnia
bez DRM epub pdf
98,40 zł muve.pl
bez DRM epub pdf
108,54 zł gandalf.com.pl
bez DRM epub pdf Po rejestracji »
114,00 zł nexto.pl
bez DRM epub pdf
120,00 zł virtualo.pl

Piotr Uziębło - inne e-booki

E-booki podobne do "Leksykon prawa wyborczego i referendalnego oraz systemów wyborczych"