ISBN:9788326454370

Leksykon prawa wyborczego i referendalnego oraz systemów wyborczych

Autor: Piotr Uziębło

Wydawnictwo: Wolters Kluwer

Leksykon w sposób słownikowo-encyklopedyczny omawia wszystkie podstawowe terminy z zakresu prawa wyborczego i referendalnego oraz teorii systemów wyborczych - tak ważne w funkcjonowaniu współczesnych państw demokratycznych.

Alfabetyczny układ ponad 400 haseł oraz rozbudowany system wewnętrznych odsyłaczy pozwala na proste i szybkie dotarcie do interesujących czytelnika treści, a szczegółowość i merytorycznie wyczerpujące opracowanie poszczególnych haseł umożliwia uzyskanie wiedzy z tego obszaru zarówno w zakresie teoretycznym, jak i praktycznym. Autorzy nie ograniczają się do przedstawienia poszczególnych instytucji i rozwiązań, ale wskazują także sposób ich praktycznego wykorzystania, zgłaszając również szereg uwag krytycznych oraz postulatów de lege ferenda.

Adresaci:
Książka adresowana jest do szerokiego kręgu odbiorców - w szczególności pracowników naukowych i studentów kierunków prawniczych, administracyjnych, politologicznych czy socjologicznych, ale także do praktyków wyborczych (urzędników, pełnomocników wyborczych, członków komisji wyborczych) oraz do wszystkich osób zainteresowanych kwestiami wyborczymi i referendalnymi.

Najlepsza cena: LitRes
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.45 zł

Znaleziono 8 ofert ebooków od 81.12 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
81.12 zł litres.pl
mobi epub
87.22 zł ebuczek.pl
pdf
82.97 zł gandalf.com.pl
pdf
83.20 zł ibuk.pl
pdf
86.32 zł vagabook.pl
pdf
92.56 zł swiatebookow.pl
pdf
93.60 zł zinamon.pl

Piotr Uziębło - inne e-booki

E-booki podobne do "Leksykon prawa wyborczego i referendalnego oraz systemów wyborczych"