PIT 2012 - ulgi i odliczenia

Autor: Paweł Ziółkowski, Tomasz Krywan, Artur Kowalski, Karol Różycki, Edyta Zaniewicz, Małgorzata Niedźwiedzka, Krzysztof Klimek, Sławomir Liżewski Adam Bartosiewicz

Wydawnictwo: Wolters Kluwer

Opłacalność: 16.46 zł/100 stron

Jak co roku marzec i kwiecień to okres rozliczania podatku dochodowego od osób fizycznych. Każdy z nas musi złożyć właściwą deklarację i może przekazać 1% na OPP, ale może też skorzystać z ulg i rozliczeń.

Jak to zrobić, aby nie popełnić błędów i nie narazić się na konsekwencje ze strony urzędu skarbowego? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie Państwo w publikacji "PIT 2012 - ulgi i odliczenia". Rozwieje ona Państwa wątpliwości podpowiadając: jakie ulgi można odliczyć od dochodu i podatku, kto może skorzystać z ulgi z tytułu wychowywania dzieci, czy można odliczyć korzystanie z Internetu mobilnego, jakie wydatki można odliczyć w ramach ulgi rehabilitacyjnej, komu można przekazać darowiznę, aby móc ją odliczyć od dochodu, jakie dokumenty są konieczne, aby skorzystać z ulg w podatku dochodowym od osób fizycznych za rok 2012. Adresaci: Adresatami publikacji są osoby fizyczne dokonujące samodzielnego rozliczenia podatku za 2012 r., pracownicy biur rachunkowych oraz doradcy podatkowi.

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Formaty Cena Księgarnia
epub pdf
  5,94 zł
w programie Nexto Premium
9,40 zł nexto.pl
epub
7,90 zł gandalf.com.pl
epub
8,90 zł zinamon.pl
epub
8,91 zł ravelo.pl
epub
9,41 zł ibuk.pl

E-booki podobne do "PIT 2012 - ulgi i odliczenia"