ISBN:9788326460302

Aksjomaty prawa administracyjnego

Autor: Zimmermann Jan

Wydawnictwo: Wolters Kluwer

Stron: 280

Opłacalność: 24.29 zł/100 stron

W książce w sposób syntetyczny zaprezentowano podstawowe cechy prawa administracyjnego, przesądzające o swoistości i odrębności tej dziedziny prawa. Zostały one zebrane i przedstawione zarówno w świetle poglądów klasycznych, jak i współczesnych. Autor podkreśla wartość dotychczasowych ujęć nauki prawa administracyjnego, jednocześnie starając się wypełnić lukę i zlikwidować "przeskok" między tradycją a obecnymi trendami.

Podstawowym zamiarem autora było zwrócenie uwagi na to, że rozwój jakiejkolwiek nauki, w tym nauki prawa administracyjnego, nie może się odbywać w oderwaniu od zastanych zasad i poglądów. Powinny one być stale rozwijane i wzbogacane, z zachowaniem jednak ciągłości.

Dodatkowym atutem opracowania jest prezentacja aktualnych kwestii dyskusyjnych, które pojawiają się w obrębie prawa administracyjnego.

Adresaci:
Monografia skierowana jest do wszystkich osób, które interesują się prawem administracyjnym albo zajmują się nim zawodowo - do przedstawicieli doktryny prawa administracyjnego, sędziów sądów administracyjnych i urzędników, a także do studentów, dla których stanowić będzie ona uzupełnienie podręczników obowiązujących na studiach prawniczych i administracyjnych.

Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.37 zł

Znaleziono 8 ofert ebooków od 68.00 zł

Formaty Cena Księgarnia
epub pdf
  50.71 zł
w programie Nexto Premium
78.59 zł nexto.pl
epub pdf
84.51 zł virtualo.pl
pdf
68.00 zł ibuk.pl
pdf
70.44 zł gandalf.com.pl
pdf
70.55 zł vagabook.pl
pdf
71.40 zł litres.pl
pdf
75.65 zł swiatebookow.pl
pdf
76.50 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Aksjomaty prawa administracyjnego"