ISBN:9788326467851

Internetowe narzędzia wspomagające opiekę zdrowotną

Autor: Karol Korczak

Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska SA

W publikacji dokonano identyfikacji kluczowych czynników wpływających na rozwój wykorzystania internetowych narzędzi wspomagających opiekę zdrowotną w polskich podmiotach wykonujących działalność leczniczą, a także:

usystematyzowano podstawowe terminy związane z wykorzystaniem Internetu w opiece zdrowotnej, przeprowadzono charakterystykę wybranych narzędzi oraz pacjenta korzystającego z internetowej opieki zdrowotnej, oceniono aktualny stan wykorzystania internetowych narzędzi przez podmioty wykonujące działalność leczniczą w Polsce, dokonano identyfikacji korzyści wynikających z wykorzystania narzędzi tego typu oraz barier ograniczających ich stosowanie.

Adresaci:

Książka przeznaczona jest dla menedżerów podmiotów wykonujących działalność leczniczą, przedsiębiorców w sektorze ochrony zdrowia, pracowników placówek opieki zdrowotnej i wszystkich osób zainteresowanych koncepcją internetowej opieki zdrowotnej.

"Problematyka prezentowana w monografii jest ważna i aktualna z dwóch punktów widzenia: zarówno poznawczego, jak i praktycznego. Zawarto w niej słabo zbadane zagadnienia dotyczące wykorzystania w Polsce narzędzi internetowych w realizacji strategii e-Zdrowie. Wyniki przeprowadzonych własnych, ciekawych badań empirycznych czynią tę pracę pionierską i stanowią wskazówkę dla decydentów odnośnie kreowania rozwiązań eliminujących bariery wdrażania koncepcji e-Zdrowie i przybliżania Polski do czołówki europejskiej. Również ze względu na znaczne walory naukowe praca może być przydatna dla studentów informatyki, menedżerów zarządzających podmiotami sektora zdrowia, jak i praktyków wdrażających systemy ICT w tym sektorze".

Prof. dr hab. Jadwiga Suchecka

Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.22 zł

Znaleziono 5 ofert ebooków od 40.80 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
57.23 zł ebuczek.pl
pdf
40.80 zł ibuk.pl
pdf
45.39 zł swiatebookow.pl
pdf
45.90 zł zinamon.pl
pdf
51.00 zł litres.pl

Karol Korczak - inne e-booki