ISBN:9788326485282

Prawo autorskie i prawa pokrewne. Komentarz

Autor: Paweł Podrecki, Damian Flisak, Tomasz Targosz, Sybilla Stanisławska-Kloc, Janusz Raglewski Zbigniew Okoń

Wydawnictwo: Wolters Kluwer SA

Stron: 1560

Opłacalność: 10.21 zł/100 stron

Komentarz, przygotowany przez zespół doświadczonych praktyków i teoretyków prawa autorskiego, stanowi kompleksowe opracowanie zagadnień i przepisów ustawy o prawie autorskim l prawach pokrewnych. W związku z rozwojem techniki, a także wpływem dyrektyw unijnych na prawo polskie, od czasu uchwalenia ustawy pojawiły się zupełnie nowe kwestie, wymagające zaadaptowania utrwalonych konstrukcji prawnych do rzeczywistości.

W książce znajdują się liczne wskazówki o charakterze praktycznym, które będą przydatne w rozwiązywaniu problemów powstających na tle stosowania przepisów tej regulacji oraz w prowadzonych sporach sądowych. Jednocześnie w opracowaniu zawarto analizę kwestii fundamentalnych dla całego systemu prawa autorskiego, co pozwala na pogłębienie i usystematyzowanie obecnego stanu wiedzy z tego zakresu. Niektóre z komentowanych zagadnień, np. Dotyczące zbiorowego zarządu prawami autorskimi i pokrewnymi, są jednymi z pierwszych opracowań tej tematyk] w literaturze przedmiotu.

Publikacja zawiera bogate orzecznictwo sądów krajowych i zagranicznych (przede wszystkim Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej) oraz liczne odniesienia do wypowiedzi przedstawicieli doktryny.

Adresaci: Komentarz jest przeznaczony dla sędziów, prokuratorów, radców prawnych, adwokatów oraz aplikantów tych zawodów. Będzie przydatny także dla twórców, artystów wykonawców, wydawców, producentów, pracowników organizacji zbiorowego zarządzania, a także studentów prawa lub kierunków artystycznych.

Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.88 zł

Znaleziono 8 ofert ebooków od 159,20

DRM? Formaty Cena Księgarnia
bez DRM pdf
159,20 zł ibuk.pl
plik zabezpieczony DRM pdf
179,10 zł ravelo.pl
bez DRM pdf
179,10 zł zinamon.pl
bez DRM pdf
  119,40 zł
w programie Nexto Premium
189,05 zł nexto.pl
bez DRM pdf
189,05 zł swiatebookow.pl
bez DRM pdf
191,22 zł gandalf.com.pl
plik zabezpieczony DRM pdf
199,00 zł legimi.com
bez DRM pdf
199,00 zł virtualo.pl

Tomasz Targosz - inne e-booki

E-booki podobne do "Prawo autorskie i prawa pokrewne. Komentarz"