ISBN:9788326486333

Zamówienia publiczne. Orzecznictwo sądów okręgowych w latach 2010-2015 z komentarzem

Autor: Honorata Łopianowska, Anna Packo

Wydawnictwo: Wolters Kluwer

Honorata Łopianowska radca prawny; doradca podatkowy; od 10 lat zajmuje się zawodowo zamówieniami publicznymi początkowo jako arbiter, a w latach 2010 2016 jako członek Krajowej Izby Odwoławczej; autorka publikacji z zakresu podatków oraz zamówień publicznych.

Anna Packo prawnik; od 15 lat zajmuje się zawodowo zamówieniami publicznymi zarówno z punktu widzenia zamawiającego, jak i organu kontrolnego oraz orzeczniczego; członek Krajowej Izby Odwoławczej od początku jej istnienia; autorka publikacji z zakresu zamówień publicznych.

Książka zawiera pełny i uporządkowany zbiór orzecznictwa sądów okręgowych dotyczącego instytucji z zakresu zamówień publicznych.
Autorki publikacji, bazując na swoim zawodowym doświadczeniu, przedstawiają obszerne fragmenty orzeczeń sądów w ujęciu tematycznym, opatrując je dodatkowo komentarzem. Orzeczenia zostały podzielone na poszczególne zagadnienia i instytucje w celu nadania im uniwersalnego charakteru, tak aby zawarte w nich spostrzeżenia nie traciły na aktualności w związku z wciąż zmieniającym się stanem prawnym. Ponadto układ orzeczeń pozwala w łatwy sposób odnaleźć dane zagadnienie i kompleksowo się z nim zapoznać.
Opracowanie prezentuje teksty wyroków sądów okręgowych, które nie są łatwo i powszechnie dostępne dla zainteresowanych. Znaczna ich część nie została opublikowana ani w wersji książkowej, ani w systemach informacji prawnej czy innych publikatorach.
Książka przeznaczona jest dla zamawiających, wykonawców ubiegających się o zamówienia publiczne oraz pełnomocników występujących przed Krajową Izbą Odwoławczą i sądami. Zainteresuje również sędziów i przedstawicieli organów kontrolnych.
Najlepsza cena: Świat Ebooków
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.99 zł

Znaleziono 5 ofert ebooków od 179,55

Formaty Cena Księgarnia
epub pdf
179,55 zł swiatebookow.pl
epub pdf
  113,40 zł
w programie Nexto Premium
179,55 zł nexto.pl
epub pdf
181,61 zł gandalf.com.pl
epub pdf
189,00 zł legimi.com
epub pdf
189,00 zł virtualo.pl

Honorata Łopianowska, Anna Packo - inne e-booki

E-booki podobne do "Zamówienia publiczne. Orzecznictwo sądów okręgowych w latach 2010-2015 z komentarzem"