ISBN:9788326809088

Zbig. Człowiek, który podminował Kreml

Autor: Andrzej Lubowski

Wydawnictwo: Agora SA

Opłacalność: 9.32 zł/100 stron

„Zbig. Człowiek, który podminował Kreml” to wyjątkowa biografia Zbigniewa Brzezińskiego.

Manipulował konklawe, które wybrało Polaka na Papieża?

Spiskował z Chińczykami przeciw ZSRR?

Rozmontował światowy komunizm?

Jest ojcem chrzestnym islamskiego terroryzmu?

W życiorysie Zbigniewa Brzezińskiego nie brak faktów, na których zwolennicy spiskowych teorii mogą budować najbardziej niewiarygodne scenariusze. Ta książka, oparta na rozmowach z bohaterem, faktach, dokumentach i nigdy wcześniej nie publikowanych raportach, pokazuje prawdę o Zbigniewie Brzezińskim - jednym z najbardziej wpływowych polityków XX wieku.

Ta książka to barwna opowieść o fascynującym człowieku. Brzeziński a Moskwa, Brzeziński a Izrael, Brzeziński i Carter, Brzeziński kontra Kissinger – są w tym wielka polityka, wielkie postaci i prawdziwe namiętności. Czytając tę książkę, wpadałem w coraz większą złość – przecież byłem w Waszyngtonie, dlaczego nie przyszło mi do głowy, by napisać książkę o Brzezińskim. Za późno. Andrzej Lubowski napisał to, co trzeba, tak jak trzeba. Gorąco polecam.

Tomasz Lis

Andrzej Lubowski, najlepszy polski dziennikarz w USA, odsłania pasjonujące kulisy polityki amerykańskiej i zakamarki duszy Zbigniewa Brzezińskiego - doradcy prezydentów, najbardziej znanego w Stanach Zjednoczonych polskiego profesora i stratega. Człowieka, który podminował Kreml.

Daniel Passent

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

Andrzej Lubowski - inne e-booki

E-booki podobne do "Zbig. Człowiek, który podminował Kreml"