Mężczyzna i one

Autor: Jan Nowicki

Wydawnictwo: Agora

Stron: 384

Opłacalność: 6.49 zł/100 stron

„Jestem w każdym wieku – miłe Panie. Bywam na przemian stary i młody. Dobry albo zły. Zupełnie jak Wy” – tak mówi o sobie Jan Nowicki. Intrygujące? A to zaledwie początek tej wyśmienitej opowieści...

Wybitny polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny w swojej najnowszej książce dzieli się z czytelnikami swoimi refleksami, pomysłami i wiedzą o tym, na czym zna się jak mało kto – o kobietach. Kochał je zawsze i kocha teraz, a i one odwzajemniają, i to do entej potęgi, uczucie sympatii bądź uwielbienia, oddania bądź przyjaźni. Nadszedł więc czas, aby nagromadzoną przez całe życie wiedzę przelać na papier, po części z pomocą Katarzyny Zimmerer, która pytaniami i komentarzami kieruje rozbiegane czasem myśli Pana Jana ku pewnemu uporządkowaniu. Tekst, mimo wielkości tematu i różnorodności form, tryska humorem, ale humorem refleksyjnym, który sprawia czytelnikowi niewątpliwą satysfakcję.

„Masz ten czar nienabyty, niewyćwiczony i dla większości śmiertelników nieosiągalny. Talent, który jest poza sztuką, poza aktorstwem i poza literaturą. Na czym to dokładnie polega, nie wie nikt, z grubsza polega to na tym, że każdy, kto się z Tobą zetknie, chce z Tobą być, chce z Tobą obcować, chce słuchać tego, co mówisz, i bez względu na to, czy kobietą jest czy mężczyzną – chce mieć z Tobą miłość. O sprawie duchowej teraz mówię, nie o zewnętrznych gestach”.

Jerzy Pilch

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.13 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 24,91

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 22,42 zł
(dla stałych klientów)
24,91 zł ebookpoint.pl
mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
24,91 zł legimi.com
mobi epub
24,91 zł publio.pl
mobi epub
25,19 zł ibuk.pl
mobi epub
25,19 zł ravelo.pl
mobi epub
26,34 zł empik.pl
mobi epub
27,00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
30,99 zł virtualo.pl
mobi
25,20 zł zinamon.pl
epub
25,20 zł zinamon.pl

Jan Nowicki - inne e-booki

E-booki podobne do "Mężczyzna i one"