100 potwornych opowieści o pieniądzach, czyli jak żyć, zarabiać i wydawać z głową

Autor: Maciej Samcik

Wydawnictwo: Agora

Stron: 320

Opłacalność: 6.13 zł/100 stron

Oszczędzasz: 34%

Starożytni Grecy mawiali, że inteligencję człowieka można zobaczyć w tym, jak zarabia pieniądze, zaś jego mądrość w tym, jak je wydaje. Ta książka być może nie uczyni z ciebie miliardera. Do tego potrzeba nie tylko dobrego słowa, ale i kapitału, instynktu łowcy oraz okazji oraz szczęścia, by znaleźć się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie i spotkać tam ludzi ze szczęśliwą ręką.

Po lekturze tej książki będziesz wiedział, jak samodzielnie sterować swoją finansową przyszłością, tak by nie zależeć od banków, doradców finansowych, by pieniądze każdego dnia nie przeciekały ci przez palce. Słowem zachować finansową niezależność.

Pułapek finansowych, które mogą uczynić z ciebie bankruta, jest mnóstwo. Ta książka to zestaw rad popartych wieloma przykładami wziętymi z życia czytelników. A także z doświadczenia i z błędów, które autor sam popełnił.

Dwie trzecie Polaków nie ma żadnych oszczędności, zaś do systematycznego oszczędzania pieniędzy przyznaje się co dziesiąty z nas. A pozostali? W dzisiejszych burzliwych czasach nie mieć zabezpieczenia finansowego to jak przed ulewą wyjść bez parasola. Ta książka będzie dla Twojego portfela takim właśnie parasolem.

Najlepsza cena: Virtualo
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.16 zł

Znaleziono 6 ofert ebooków od 19,60

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
19,60 zł virtualo.pl
mobi epub
22,32 zł ibuk.pl
mobi epub
22,79 zł gandalf.com.pl
mobi epub
27,90 zł empik.pl
mobi epub
27,90 zł publio.pl
mobi
23,90 zł zinamon.pl
epub
23,90 zł zinamon.pl

Maciej Samcik - inne e-booki

E-booki podobne do "100 potwornych opowieści o pieniądzach, czyli jak żyć, zarabiać i wydawać z głową"