Spacerownik wrocławski: Nowe trasy

Autor: Beata Maciejewska

Wydawnictwo: Agora

Oszczędzasz: 16%

Tylko we Wrocławiu spotkacie na podwórku starej kamienicy ludwisarza mordercę, przekonacie się, jak zbić fortunę na bawarskim piwie, zanurzycie się w klimat szalonych lat 20. i poczujecie chłód cienia, który rzucają Wrota Dżumy.
Dziesięć tras spacerowych wiedzie przez miejsca popularne i kompletnie zapomniane. Takie, które dobrze wyglądają w eleganckich albumach, i takie, w które zapuszczają się tylko prawdziwi odkrywcy. „Cuda nad Odrą” to nie tylko barokowe dzieła sztuki i złoto jezuitów, ale także XIX-wieczne czynszówki na Nadodrzu, kryjące w zrujnowanych sieniach stiuki i bajecznie kolorowe kafle. W dawnej dzielnicy żydowskiej natraficie na ślady po bogatych arystokratach i przekonacie się, dlaczego na ulicy św. Antoniego podają kawę z ciasteczkową trumienką. Na dworcu czekać będą na Was smok i cesarski salon, a Iustitia strzegąca wrót sądu opowie, jak to sąd chciał ją oślepić.
Przekonacie się, że Wrocław to miasto z tysiąca i jednej nocy (spacer nocny to punkt obowiązkowy), i obejrzycie je z lotu ptaka. To może być początek pięknej znajomości, a nawet wielkiego uczucia.

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.16 zł

Znaleziono 8 ofert ebooków od 25,08

Formaty Cena Księgarnia
pdf
25,08 zł gandalf.com.pl
pdf
26,99 zł ravelo.pl
pdf
26,99 zł ibuk.pl
pdf
27,00 zł zinamon.pl
pdf
od 26,99 zł
(dla stałych klientów)
29,99 zł ebookpoint.pl
pdf
29,99 zł publio.pl
pdf
29,99 zł bezdroza.pl
pdf
29,99 zł virtualo.pl

Beata Maciejewska - inne e-booki

E-booki podobne do "Spacerownik wrocławski: Nowe trasy"