ISBN:9788326818196

Muzyka mojego życia

Autor: Robert Janowski

Wydawnictwo: Agora SA

Stron: 250

Opłacalność: 10.2 zł/100 stron

Oszczędzasz: 9%

Nic nie ukryje się przed Robertem Janowskim, który tym razem wciela się w rolę wnikliwego dziennikarza rozmawiającego z gwiazdami polskiej muzyki. Wynikiem odbytych rozmów jest ta książka, fascynująca i pełna anegdot opowieść o wielkich muzycznych zjawiskach, gwiazdach polskiej estrady, kulisach ich sukcesu i sławy.

Robert Janowski, sam będąc osobowością muzyczną i telewizyjną, przeprowadzając wywiady z gwiazdami polskiej piosenki, jest drobiazgowy i wnikliwy, dopytuje, dziwi się i zachwyca. Z dwudziestu sześciu rozmów z piosenkarzami - od Ewy Bem, przez zespół Kombii, po grupę LemON – układa się przekrojowa historia wielkich muzycznych zjawisk, które narodziły się w Polsce, ale zaistniały na całym świecie. Czytelnik dowie się z nich m.in., jak to było, gdy Ryszard Rynkowski grał awangardowy jazz.

Autor opowiada z piosenkach, które kocha, gwiazdach, które podziwia i rozmowach, których nie zapomni. Już na wstępie wiadomo, że to wielka opowieść o muzyce również naszego życia!

Robert Janowski, piosenkarz, aktor, a nawet poeta, szerokiej publiczności znany jako prowadzący programu rozrywkowego "Jaka to melodia?" oraz audycji radiowej "Muzyka mojego życia".

Najlepsza cena: Swiatksiazki.pl
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.15 zł

Znaleziono 6 ofert ebooków od 25.50 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
25.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
25.53 zł gandalf.com.pl
mobi epub
27.99 zł empik.pl
mobi epub
27.99 zł virtualo.pl
mobi epub
od 25.19 zł
(dla stałych klientów)
27.99 zł ebookpoint.pl
mobi epub
27.99 zł publio.pl

E-booki podobne do "Muzyka mojego życia"