ISBN:9788326827433

Zew padliny

Autor: Tomasz Samojlik, Adam Wajrak

Wydawnictwo: Agora SA

Oszczędzasz: 13%

MÓJ JEST TEN KAWAŁEK PADLINY!
W Umarłym Lesie poruszenie – w sąsiedztwie pojawiła się padlina! Kto żyw pędzi na darmowy obiad: sikory, sójki, kruki... A ile przy tym zamieszania i hałasu! Szeryf Triko postanawia zaprowadzić porządek. Kto to widział, żeby tak uprzykrzać życie innym ptakom z powodu jakiegoś truchła. Niestety, dzięcioł odkrywa, że to o wiele trudniejsze, niż mógłby przypuszczać. Potrzebny jest sprytny plan. Hmm, a gdyby tak skrzyknąć siedmiu wspaniałych i dużych padlinożerców?
O tym, jak mu się udała współpraca z nimi, i co z tego wynikło, dowiecie się z trzeciej części odjechanych przygód mieszkańców Umarłego Lasu.

„Chociaż padlina bardzo śmierdzi i czasem okropnie wygląda, to i tak jest niesamowita. Wiem, co mówię, bo się w niej grzebałam. Bardzo polecam Wam tę książkę!” – Nuria Selva, badaczka padlinożerców

„Padlina. To brzmi paskudnie. Tymczasem w lesie staje się centrum życia towarzyskiego i przyczynkiem do fascynującej opowieści. Jestem pod wrażeniem” – Piotr Stanisławski, blog Crazy Nauka

O Autorach:
ADAM WAJRAK – dziennikarz piszący o przyrodzie, autor książek dla dzieci i dorosłych.

TOMASZ SAMOJLIK – autor książek i komiksów dla dzieci, a także naukowiec z Instytutu Biologii Ssaków PAN, badacz historii przyrodniczej Puszczy Białowieskiej.

Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.15 zł

Znaleziono 6 ofert ebooków od 24.26 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
25.50 zł swiatksiazki.pl
pdf
24.26 zł ibuk.pl
pdf
25.81 zł gandalf.com.pl
pdf
od 25.19 zł
(dla stałych klientów)
27.99 zł ebookpoint.pl
pdf
27.99 zł virtualo.pl
pdf
27.99 zł publio.pl

Tomasz Samojlik - inne e-booki

Adam Wajrak - inne e-booki

E-booki podobne do "Zew padliny"